Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 es fel honap koruli babatok...

4 es fel honap koruli babatok szokott almaban nyoszorogni?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ezt mostanaban kezdte el csinalni, vagy korabban is, csak esetleg nem ebredtem fel ra..


Cernavekony hangon nyoszorog, sirdogal par masodpercig, aztan csendben alszik tovabb. Tegnap ejjel pont fent voltam, mikor tovabb sirdogalt, igy bementem hozza es o kozben aludt. Simogattam picit az arcat, ringattam a bolcsojet, es abbahagyta. Aludt tovabb.


Ez vajon mi? Ehes, csak tul almos? Faj valamije? Rosszat almodik?


Van hasonlo tapasztalatotok?


2015. dec. 8. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen pár másodperces pici nyüszögések vannak nálunk is, szerintem álmodik ilyenkor. Igazából hallom is a hangján, hogy nincs ébren, álmában csinálja csak.
2015. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nyöszörgött sokat úgy 2-3 hónapos kora környékén, nem volt hasfájós, de szerintem akkor dolgozott éjszaka a pocija és lehet az zavarta, de ő sem ébredt fel. Tápszeres baba egyébként. De utána ez elmúlt. Most is van néha hogy nyöszörög, de már nem sokat, most 11 hónapos.
2015. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinalta. Most 10 honapos, de most mar neha sikit is almaban, vagy rohigcsel, vagy sir, mindezt ugy, hogy kozben alszik :)
2015. dec. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, akkor jo! :)

Koszi Lanyok!

2015. dec. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!