Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Ti babátok mikor kezdett el...

A Ti babátok mikor kezdett el hasra fordulni, kúszni?

Figyelt kérdés
A miénk most lesz majd 5 hónapos 1 hét múlva és még nem tud hasra fordulni, csak segítséggel, magától csak a popsiját fordítja, a felsőtestét még nehezen tudja átfordítani, kúszni is csak inkább hátrafelé tud, előre felé még nem igazán, pedig járunk gyógytornára is, és ő azt mondta hogy ez nagy gond.
2015. dec. 9. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pf. forogni 7 hónaposan kúszni 9 hónaposan. dehogy gond...:)
2015. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Az első fiunk 6,5 hónaposan fordult meg oda-vissza (a legelső megfordulásra nem emlékszem). Kúszni 4 hónap körül kezdett, bevándorolta a kiságyat. Hason alvó a mai napig.

A kisebb fiunk is hason alvó születése óta, most kezdett el kúszni, kicsi küzdésben van egész nap hason a bal felső sarok felé, ha épp nem alszik. 4 hónapos lesz lassan. Forogni meg sem próbált még.

2015. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja és nem tudom, miért mondta, hogy a tiétekkel gond lehet, de szerintem butaság.
2015. dec. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3 hónaposan hasra fordulni, kúszni 7-8 körül.
2015. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hasra fordulni kb. 5,5 hónaposan, kúszni 9 hónaposan.
2015. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Fordulni 4 honaposan, kúszni 5 honaposan tudott, de ő nagyon korán kezdte az összes mozgásformát, ráért volna. Nekünk azt mondták, hogy forogni fél évesen kell, kúszni meg utána, úgyhogy nem értem, hogy nálad miért mondják, hogy le van maradva.
2015. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mondja, de én eléggé aggódok hogy nem fejlődik rendesen, pedig sokat foglalkozunk vele.
2015. dec. 9. 19:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Megfordulni magától közel 4 hónaposan, 4 és fél hónaposan pedig kúszott. Ma 5 hónapos. Kíváncsi vagyok, mikor kezdi el feltolni magát :)
2015. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4 honaposan fordult hasra. Kuszni meg nem tud.

4 es fel hos.

2015. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hátrafordulni tud?
2015. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!