Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hálózsákban megmarad örökmoz...

A hálózsákban megmarad örökmozgó babátok? Tud benne fordulni, mocorogni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
én kisfiam, születésétől gyűlöli a hálózsákot.Addig sírt, és csapkodott 2-3 hósan, amíg ki nem vettük belőle.Most 6 hós, hosszúujjú body, és pizsamanaci van rajta, meg takaró.Amit vagy lerúg, vagy nem...
2010. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
eddig bírta, most 8 hónapos, most úgy veszem észre, hogy jobban alszik pizsirugiban.
2010. dec. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 és fél éves és születésétől hálózsákban alszik, kivéve nyáron. Akkora hálózsákot adok rá, hogy van helye bőven mocorogni, nem kényelmetlen neki.Én is nagyon szeretem, mert így nem kell folyton takargatni.
2010. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam örökmozgó + hason alszik, így a hálózsákot csak kb. 6 hónapos koráig tűrte. Most 2,5 éves adok rá bady-t és vastag polár kezeslábas overál pizsamát. Vékony takaróval betakarom, amit legtöbbször le is rúg. Mivel a pizsamája vastag, nem fázik meg.
2010. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fordulni, mocorogni? Még menni is!!! :))) 14,5 hónapos, vígan kisétál benne a szobájából. :) Kb. 4-5 hónapos kora óta alszik hálózsákban, addig nem szerette. De utána egyik napról a másikra megtűrte magán. És ebben is gyakorolta a forgást, kúszást, mászást, állást, menést, mindent.
2010. dec. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, 1 éves fiam hálózsákban alszik és simán mozog benne.
2010. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

12:27-nek

Hát, ez nagyon aranyos! :)

Bocs az OFF-ért!

2010. dec. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért. 13.51-nek: köszönöm. :)) Elég mókásan néz ki, ahogy a hálózsák alját húzza maga után. Mint egy kis sellőfiú, úgy néz ki. :)))
2010. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm.
2010. dec. 17. 13:58
 10/11 anonim ***** válasza:
kisfiam egy éves koráig bírta, addig álldogál benne sőt még ment is fel alá az ágyában. Most ujjatlan badiban és pamut pizsiben alszik, plusz egy pléd, amit általában lerúg magáról.
2010. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!