Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van külön ruha/cipő...

Miért van külön ruha/cipő arra, ha orvoshoz mentek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan írták, hogy a szép cipőt, szép ruhát akkor adják rá. Én akkor csak arra törekszem, h minél praktikusabb legyen a le és felvétele. A doki úgysem látja ruhában :)
2010. márc. 23. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs "orvoshoz járó" ruhánk. Tök felesleges. Van a lányomnak egy rahedli nagyon csini (szinte "alkalmi") ruhája, én még egy sima bevásárlásnál is ráadom. Minek tároljam a szekrényben?
2010. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is a legpraktikusabb ruhát adom rá, amikor orvoshoz megyünk, épp azért, amit te írtál: hogy könnyebb legyen vetkőztetni-öltöztetni. Nem divatbemutatóra viszem. :)
2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan flanc dolog.:-) én is így csinálom, a váróban úgyis megnéz mindenki mindenkit, én is szeretem ha szép ruha, cipő van rajta. De inkább úgy mondanám, hogy elmenős meg játszós ruhánk van. Egy idő után úgyis jobb esetben ritkán jár az ember ilyen helyekre, luxus lenne csak azért venni ruhát hátha dokihoz kell majd menni.
2010. márc. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén elmenős és játszós ruhánk van. Csupa folt ruciban mégsem vihetem. Na nem kell nagy estélyire gondolni, vittem én már tréningben is dokihoz, csak foltos ne legyen.
2010. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nem...minek? nem vásárba megyünk:D jó,nem adok rá olyat,ami le van hányva, vagy tiszta takony és kaka folt:D,csomó csini rucit varrtam neki én is, a designer darabokat adom rá:D ^^ miért ne :)
2010. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ÁÁÁ, nekünk sincs ilyesmi.Azt adom rá, amit itthon is, persze nem a rosszabbik, elhasználtból természetesen.

Időfüggő is, meg ugye hogy praktikus legyen, ne ezer gombos meg ilyesmi.

2010. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is így csinálom. csak egyszerű legyen fel/le öltöztetni. de azokat is megértem akik szép ruhácskákba viszik, hiszen olyan cukik azok a rucik, és olyan kevés alkalom adódik, hogy viseljék a lurkók! Csak az én babóm nem igazán tűri, ha sokáig vacakolok vele....:)
2010. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs külön "orvosi" ruha. Itthoni és elmenős van. Az itthoniak mind turis, vagy öröklött ruhák, már a fiam a 4. baba, aki hordja őket. Némelyik foltos, bolyhos, de itthonra tökéletes.

Az elmenős ruháink pedig amit mi vettünk, veszünk neki, meg kap rokonoktól ezek mindig újak, azokat itthon nem nagyon adom rá.


J.

2010. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!