Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Álmaid esküvője? Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaid esküvője? Minden érdekel, ruha, csokor, dekoráció, torta, cipő, kiegészítők, bármi!

Figyelt kérdés

Esküvőszervezőnek készülök,és ez amolyan tanulmány nekem.

Ha vannak elképzeléseid,álmaid,ötleteid,akkor linkelj. :)


2011. okt. 6. 09:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Meztelen esküvő Hawaiin.
2011. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

legfőképp álmaim/életem lovagjával, a többi másodlagos :)

amúgy a miénk olyan volt, amilyet szerettünk volna.

kibéreltünk 1 vadászházat,egy erdő közepén. ott volt a sátras lagzi, meg a tisztáson a polgári szertartás.

a fotózás a tisza holtágánál volt.

diszítést magunk csináltuk. a ruhám uszályos volt, hátul teljesen kivágott és strasszos az eleje, anyaga szatén.

2011. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

09:30-as ez komoly? :)


Nagyon örülnék,hogyha linkelgetnétek,persze csak ha van időtök rá. :)

2011. okt. 6. 09:41
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

09:41


Igen, komoly. :)


Egyébként 20/L vagyok.

2011. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%

Kicsi esküvő, csak a szűk család és a legközelebbi barátok.

Utána csak ebéd, vagy vacsora, nem szeretnék lagzit.

A ruhám pedig legyen gyönyörű, uszályos, királynői, fátyollal.

A hajam amúgy is hosszú és göndör, de még inkább loknis, csigás, kontyos frizurát szeretnék.

Csokrot jácint virágból szeretnék, mert az a kedvencem.

Fehér és kék jácint, hozzá még valami, mondjuk frézia, vagy valami törékeny szép kis virág.

2011. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%

szia!


Én már kb. 10 éve megálmodtam, hogy ilyesmi ruhám lesz:

[link]


és ez nagyon nagyon nagyon tetszik! :) talán a ruha alja lehetne kicsit más, mondjuk virág mintás, vagy fodros!

a fátyol az szebb lenne.

A cipő természetesen fehér :D semmiképp se magassarkú.


Hát a többit még nem tudom, de rá is érek kitalálni :(((

2011. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
uccsó azaz oldal ahol te nézted a ruhát,nagyon jó:))))
2011. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel életem során összesen három esküvőn voltam (abból kettőn 2-5 éves korom között, a harmadik meg semmilyen tekintetben nem volt valami megszokott), nem sok tapasztalatom van az esküvőkkel kapcsolatban.

Azért persze a sajátomat már elképzeltem párszor, de csak apró részleteket, na meg vőlegény sincs még a láthatáron.


Alapvetően nyári esküvőt szeretnék, vagy inkább tavaszit, de most kicsit hajlok a téli felé is, csak az kiszámíthatatlan, mert az csak akkor tetszene, ha lenne hó :) Nos, ha tél, akkor ilyen ruha: [link]

Amúgy más esetben ilyen: [link]


Tortának valami ilyesmit gondoltam: [link]


A többiről még nem sok fogalmam van.

2011. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Olyan furán érzem magam az ilyen kérdéseknél. Egyszer írta itt egy férfi, hogy őt nem kötik le, hogy "barack vagy ... (valami másik szín, amit elfelejtettem :( ) legyen a háttér"-típusú kérdések. Engem sem! (Pedig nő vagyok, és egyébként nem egy puritán típus, szeretem én is a szép dolgokat.) Lehet, hogy azért, mert noha fontos számomra előbb-utóbb a házasság, nem az esküvőt tekintem életem fő "attrakciójának". Lemondani nem tudnék róla, nekem is voltak kislányos-hercegnős álmaim, de azóta nem úgy gondolok rá, mint egy "nagy napra". Nem is lesznek rá százezrek, és nem is vágyom erre. Pénzt, drága ajándékokat sem akarok "szedni" a kevés vendégtől - csak jöjjenek el, ennyi, ne teher legyen számukra az esküvőnk.

Nekem az a fontos benne, hogy kivel (mostani párommal, remélhetőleg) és hogy ott legyen a Nagymamám. (Meg a gyerekünk születésekor is legyen még velünk, és még sokáig)

Ruháról van elképzelésem, nem hagyományos fehérre gondoltam, hanem régiesebb stílusra, a "gothic wedding dress"-ek tetszenek. Hosszú hajam kibontva lesz, nem vágyom olyan kontyra, hogy Anyukám se ismerjen rám. :)

2011. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!