Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, Hogy...

Tapasztalt anyukák, Hogy csináljam a Suttogó-féle álometetés elhagyását?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kisfiam, 22,30-kor etettük meg eddig álmában, a következő csak reggel 7,00-kor van.Szeretném abbahagyni.Jó az,ha fürdés előtt adnék neki tejpépet (eddig nem próbáltuk) és fürdés után még inna egy kis tápszert?Így a tejpép mennyisége talán "kiválthatná" a 22,30-as etetés tápszer adagját...Van vkinek ebben tapasztalata?Egyebkent napirend a következő: 7,00 tápi 200ml, 11,00:főzelék zöldségekből 180-190ml, 15,00:gyümölcsök krumplival, 19,30:tápi 200ml, 22,30:tápi 200ml.
2010. márc. 23. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A Suttógót nem ismerem.de miért eteted álmában? Ha alszik,akkor nem éhes,tehát nem kell eteni.Este kapjon laktató vacsorát.
2010. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olvastam a könyvet!4 É módszer stb.Hát jól bele is keveredtem!Én inkább 6-szor etetem egy nap,még ha nem is szigoruan 4 óránként!Fél 7:tápi.fél10:gyümi.fél1:tápi.fél4:főzi.fél7:tápi.fél10:tápi.
2010. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel 7-ig bírja, milyen ügyi!! Én is most hagyom el az álometetést a következőképpen: pár napos időszakonként fél órával előbbre hozom, és elveszek a mennyiségéből is. Most már 9-kor adok neki 90 ml-t. Elméletileg az "elvett" mennyiséget napközben kéne neki odaadni, megemelve a reggelit, ebédet stb, de én eddig is annyit adtam neki amennyit megevett, nem akar többet, szóval csak szép lassan elhagyom az estit. Amúgy szerintem jó ötlet tejpép fürcsi előtt, próbáld ki! Én is próbálom a fürdés előtti vacsi adagját emelni, ahogy csak tudom :)

Ja az előző HSZ-re: azért jó az álmában etetés, hogy ne éjjel ébredjen fel arra, hogy éhes, és ne kelljen felkelni hozzá....

2010. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nagyon köszi, megpróbálom sztem jövőhéttől a tejpépes megoldást, addig napról-napra csökkentem az éjszakai adagját!
2010. márc. 23. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!