Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gasztroenterológiára kell...

Gasztroenterológiára kell vinnem kisfiamat felszívódási zavar vizsgálatra. Hogyan csinálják? Mit vizsgálnak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Elképzelhető hogy a kamerát le rakják neki. Nem mondták?Mert ezt szokták közölni. Elég durva de hidd el rengeteg haszna van,sőt.Sok anyuka nem engedi,és később látják kárát,mert megától nem jön rendbe,és minnél nagyobb annál nehezebb a mutatvány.sok sikert
2010. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ehet-ihat, nem lesz semmi komoly.
2010. márc. 23. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Akkor nem lessz kamera.Arra éhgyomorral kell menni
2010. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért nem hinném, hgoy kamerával kezdenek.


Mi voltunk gasztroentereológián, ahol felszívódási zavart is néztek. Székletmintát vizsgáltak (az ANTSZ-nél), és vért vettek a kislányomtól (a gasztron), ennyi.


Szerintem tükrözést csak a legvégsőesetben végeznek gyerekeken.


1,5 éves kislány anyukája

2010. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató választ.

Az enyém is 1,5 éves.

2010. márc. 23. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Biztos, hogy nem nyomnak le semmit elsőre a torkán!! Ne ijedj meg. Először étkezési javaslatokat adnak. Az én babámat is vittem, de az étkezés átszervezésével megoldódott minden.

Amúgy én nem engedtem volna, hogy "kamerázzák" a pocakját.

2010. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Most voltak a sógornőmék a 1.5éves kislányukkal. Vér, pisi és székletmintát vettek, semmi mást. Neki szerencsére semmi baja nincs, csak az alkata vékonyka. 1 hét alatt meglett az eredmény.
2010. márc. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
inkább tükrözzék kicsinek, mert ha gond van hamarabb gyógyul, de nálatok nem lesz ilyen még.
2010. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!