Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szállodában élni babával...

Szállodában élni babával hetekig? Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Februárban pár hétig szállodába kell mennünk, mert a házunk egy részét felújítják, ezért jobbnak láttuk, hogy amíg itt lesznek a munkások és zaj, felfordulás lesz, addig mi megyünk innen.

Viszont anyukám azt akarta, hogy oda költözzünk, de mi ezt nem szeretnénk.

1. Nem is jó vele a kapcsolatom annyira, tuti idegbajt kapnék már két nap után.

2. Vidéken él, az út másfél óra, szóval nekünk naponta három órát kéne kocsikázni.


A lányunk akkor már több, mint fél éves lesz. Szerintük semmi gond nem lesz, de anyáék vészmadárkodnak, hogy katasztrófa lesz.


Valakinek van tapasztalata erről?

A babát zavarta, hogy nem otthon voltatok?

Minden gördülékenyen ment?


2015. dec. 22. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi idős babának az az otthon, ahol huzamosabb ideig él a szüleivel. Így neki a szálloda is otthon, nem a tulajdoni lap alapján fogja eldönteni, hogy minek tekinti.
2015. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

A szálloda sokkal jobb, mint a, a munkások és munkálatok zajában és porában élnie a babának, b, anyukáddal élnie, akivel nem jössz ki jól és ezért folyton stresszes lenne a légkör.


Tekintsétek egy jó kis nyaralásnak!:) Szerintem ez a legjobb választásotok!:)

2015. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

én 1,5 évessel nem mennék hetekre szállodába! mi sokat utazunk, már kisebb korában is, de az a 3-4 éjszaka amíg szállodákban voltunk, bőven elég volt.

az ilyenek miatt: pl. éjjel felébred és langyos tejet szeretne, nincs mikró. zuhanyoznia kell, nem tudom én se rendesen megmosni, mert vizes talajon nem áll még stabilan, és ő is pancsolni szeretne. vagy éjjel átázik a pelusa, mi jártunk így, tocsogott az ágy, nekem nagyon kellemetlen volt. nem tudtunk egy filmet megnézni, mert egy légtérben voltunk, ráadásul kis légtérben... nem tudtam este összeütni magamnak akár egy porlevest vagy bármit, konyha hiányában...

ezek mondom nem zavaróak pár napig ha az ember kikapcsolódik, de hetekig én nem bírnám. egy apartmanban ellenék hónapokig is, nekem nagyon fontos a konyha, mosógép, étkező, ezek nélkül én személy szerint inkább maradnék otthon és kerülgetném a munkásokat :)

2015. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
3: ok nyilvan vinnek a mindennapi elethez szukseges eszkozoket mint babakad es mikro ;) az elso valaszoloval egyetertek. egy ekkora baba olyan mint az ures rajzlap :)
2015. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem béreltek ki addig egy lakást?
2015. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
En 2 evessel voltam szallodaban 2 hetet. Egyedul. Tenyleg katasztrofa volt. Rossz ido is volt,unatkozott,hiaba probalkoztam lekotni. Persze a szalloda sem mindegy! Mi egy pici "lyuk"ban voltunk,de nagyobb kozegben biztosan konnyebb lett volna!
2015. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi egy honapot laktunk kisebb szallodaba, amikor haza koltoztunk. A lakas meg nem volt kesz, csusztak a kivitelezok.

A vedono is oda jott ki, ott talalkoztunk elsonek.

Nem problemazott, korbe nezett, hogy jelenleg hogy lakunk.

Azt mondta, hogy ot az erdekli, hogy a gyerek megfelelo korulmenyek kozott el-e? Megvan-e a napi szuksegleteihez a feltetelek? Pl.viz, aram, etel

Amikor vegre bekoltoztunk es kipakoltam szo nelkul hivtam es kijott hozzank.

Azota se volt problemaja ;)

2015. dec. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Szállodába biztos nem mennék ezért.
2015. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor szerinted mégis hová kellene? Valamelyik híd alá?

Ez nagy szálloda, nem egy szobában lennénk, szóval nem az lesz, hogy ott vagyunk egymás szájában.

24 órás szobaszerviz van, bármit kérünk, azonnal hozzák.

Még nem fürdik nagy kádban, így ezzel nem lesz gond.

2015. dec. 22. 21:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi gond nem lenne, lenyeg, hogy ti ott legyetek.

A gyerekek sokkal jobban tudnak alkalmazkodni, mint nehany besavanyodott felnott aki meg az utcajat sem hagyja el.


Egy dologgal vigyazzatok, az agyi poloskaval, azok szivesen laknak szallodaban. Nezz utana a neten.

2015. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!