Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok vinni a gyermek...

Szoktatok vinni a gyermek orvosotoknak néha néha valamit? Kis ajándékra gondolok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért?
2010. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem:S de igazából már marhára elgem van abból, hogy mindenkit csak pénzelni kell.. meg borravaló meg mittomén.. és sokkal jobban keresnek mint én. Csak egy szülés havi fizu, vagy kettő, kinek hogy.. Nekem "csak" egyhavi volt.. utána még a gyerekdokinak is? hát én semmit nem szoktam vinni, pedig imádom. De én már évek óta dokikat tartok el.. először, hogy legyen gyerekem, aztán meg azért, mert sikerült a baba..
2010. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi karácsonyra vittünk neki egy bort és egy desszertet, de azért mert nagyon rendes volt velünk. Egy normál viszonyban nem biztos, hogy vittünk volna, de ő sok mindent tett értünk. Örök hálánk neki.
2010. márc. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ha csak kiérdemli! Ha tett olyat, amiben áldozatot hozott csak azért, hogy segítsen a gyermekeden akkor igen. Az ilyen emberek pillanatok alatt barátaimmá válnak.
2010. márc. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt kifejezetten a kisgyerekes anyáktól kérdezed vagy válaszolhatok én is? :D

Amúgy én a háziorvosomnak egyszer vittem, de azt csak azért, mert neki köszönhetem, hogy még mindig élek, szóval nála úgy éreztem, hogy ennyit igazán megérdemel. :)

Meg persze a kórházban az orvosomnak és egy két nővérnek akit megkedveltem nekik is vettem egy kis apróságot.

Viszont ha semmi bajom nem lenne, vagy majd később a gyerekemnek és csak úgy simán rutin vizsgálatokra járnék, akkor nem hiszem, hogy vinnék valamit.

20/L

2010. márc. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En vittem Neki névnapjára egy csokoládét,mert tudom milyen jól esik!Szépségiparban dolgozom,Nekem is jólesett,ha a vendégek gondoltak Rám!Apró örömök az életben!!!
2010. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vittem. De lehet, hogy jobb lett volna. Sajnos a dokiknak szerintem ez számít,kitől kapnak valamit. Nekem ez a tapasztalatom. Kisfiam 11 hetes,első baba. Nem tudtam, hogy megy ez. Tapasztalatból már tudom. A gyerekorvos egyszer volt nálunk, nem adtam semmit,gondoltam nem kell. A védőnőnek se. Na őt azóta nem láttuk. Tanácsadáson a doki nem valami kedves. Gondoltam ő ilyen,de múltkor rájöttem nem. Utánnunk jött egy kismama,hatalmas ajándékcsomaggal. Na vele kedves volt mind a kettő,látványosan!! Minket pedig két szó után hazaküldött.

Sajnos ez számít!

2010. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látszik,hogy nem várja el,de nagyon kedvesek mindig az aszisztens nővel együtt.Így is kedvesek,hogy nem kapak még semmit.Most megyük az 1éves státusra,gondoltam viszek nekik valamit.
2010. márc. 24. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!