Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit adtatok az orvosotokna...

Mennyit adtatok az orvosotoknak, szülésznőnek? Mennyibe kerültek kb a babaholmiaitok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én még szülés előtt állok, úgy tervezem, hogy olyan 40-50 000-et fogok adni.

A babaholmikat nem számoltam össze mennyibe kerültek, még nincs meg mind.

2011. ápr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%

Nekem , nem volt fogadott orvosom , egy gyereknél sem!

A lehető legkedvesebbek voltak velem, pont ezért...

Úgy, hogy egyik szülésem sem került pénzbe.

A babaholmi, pedig igénytől függ! Adok egy címet, ahol elég jó áron találsz babakocsit hordozót, jó minőségben!www.babavar.hu

A ruhákat, javaslom auchan-ban megvenni! 100% pamutok, nem bolyhosodnak, és nem mellesleg olcsók!

2011. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

orvos: 20E (terhesgondozás 7E/alkalom, ez 5 alkalmat jelentett)

szülésznő: 10E

2011. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Doki százas, fogadott volt, megérte.

Szülésznő nem saját volt, hálából kapott 15-öt.

(jóóóó sok vitát fog szülni, az ilyen fizetős orvosos témákra ugranak sokan egyből, majd meglátod)


Babacuccok: ágy 40 ezer, kocsi 98 ezer,mindkettő ajándék volt, szüleimtől, nagymamától. Babafigyelő 30 ezer, szintén ajándék, tesómtól, ruhákat vett egész családom és mi is, árat nem tudok mert mindenfélét összevásároltunk neki, bútorok az én gyerekkora bútoraim szóval szekrény, polcok, egy fillérbe sem kerültek.

Apróságok, mint cumi, játékok, szintén ajándék. Pelenkák, ilyesmik szintén ajándék, volt babaváró bulim (tesóm és szüleim rendezték, barátok és rokonok voltak ott) és rengeteg ajándékot hoztak a babának, ami mind hasznos és szép dolog volt.


Nem olcsó mulatság babát vállalni, én két kezem összetehetem hogy ennyi segítségem volt/van.


A doki fogadására szánt pénz is könnyen jött, mert szja visszatérítésből lett meg az egész összeg szóval nekem hatalmas szerencsém volt, mert semmit nem kellett használtan összevadászni.

2011. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia!Én most 26 hetes kismama vagyok.Eddig csak néha adtam az orvosomnak de úgy tervezem hogy most már minden vizsgálatnál,ultrahangnál adok neki 5000FT-ot.Azt hozzáteszem hogy nem magánorvos hanem egy kórházba járok vizsgálatokra,de mindig ugyan ahhoz a dokihoz.Már szóltam neki hogy nála szeretnék szülni és ő el is vállalta.Július 8-ra vagyok kiírva.Én szülésznél 30-40000 forintot fogok neki adni de ez még attól függ hogy milyen volt a szülés alatt a doki.A babaholmikra csak annyit hogy én a kiságyat pelenkázóval baldachinnal kókuszmatraccal,pelenkázó szivaccsal,babahordozót,fürdetőkádat állvánnyal ezeket használtan vettem (mindet egy helyről)így volt 28000 Ft.A babakocsit is használtan vettem több funkciós mózeskosár és pelenkázó táska is van hozzá ez volt 25000 Ft.Interneten nagyon sok jó dolgot találsz,ha nem szeretnél mindenből újat venni.De nekünk is olyanok a cuccok mintha újak lennének.Ha gondolod küldök róla képet is neked.Ajánlom neked a Jófogás.hu oldalt nagyon sok minden van rajta jó áron.
2011. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

50.000 a dokinak szülés után, előtte 5000 Ft/alkalom volt a terhesgondozás, uh (4d ultrahangja van és minden alkalommal csinált 3d-s képet a pöttömről)

nem volt szülésznőm fogadva, párom ott volt velem

2011. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ja, bocsi lemaradt a baba cuccok összesen kb. 200-300 között lehettek.
2011. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Sokat segítettetek:):)
2011. ápr. 5. 12:35
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia,olyan 60-70-et fogunk adni a dokinak(7000 a terhesgondozás/alk. magánrendelőben)Szülésznőt nem fogadunk,majd meglátjuk,bár én úgy tudom,h a doki neki is ad belőle.

Baba cuccok: 65 a babakocsi(3 az egyben),19 a kiságy,5a matrac,a többi babacucc meg apránként jött,szóval nem tudom..De sztem olyan 2-250 ezerben megállt.

2011. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
fogadott orvos:80.000(tervezett császár)megérte.a babaholmikat pedig nem számoltam,sok mindent kaptunk nővérem kisfia után :)
2011. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!