Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 1 hónapos babának mennyit...

Az 1 hónapos babának mennyit kell aludnia? A Te gyermeked mennyit és mikor aludt 1 hónaposan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 3 hónapos korái,csak addig volt ébren,mig evett! Már azt hittem valami baja,de a doki megnyugtatott,hogy Ő ilyen! :) Most 7 hónapos,és űgy alszik,hogy reggel 5 kor kell enni aztán alszik 7-ig.

8-11-ig megint alszik,majd 1-2 körül megint 1 órát,vagy ha csúszik az alvása akkor fél 3-fél 4-ig a babakocsiban,és végül fél-6-alszik negyed 7-ig.fürcsi,vacsi,és fél 8-kor már ragadnak a szemei,akkor rakom le :) Kis Szundika :)

2010. márc. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia.mi pont tegnap voltunk 1 hónaposak.még nem igazan van napirendünk de azt mondom elég sokat alszik egyhuzamba olyan 3-3.5 órát utana kajcsi ami általában 1 óráig tart olyan 100 ml-et eszik utana alvas.most kezdem rászoktatni az egyedül elalvásra sajnosn cumi segítségével.de én ugy vagyok vele inkabb cumival aludjon el mint mindig a kezemben és ahoz szokjon hozzá.tegnap lezdtük el bevezetni az láncetetést tök jó sikerrel mert fél 9 körül elaludt és 2 körül kellt fel utana 6-kor utana 10 körül és ismét szunya van:)neked mennyit alszik vagy h áll egy napotok?sok boldogságot..
2010. márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb baba ilyenkor még csak eszik és alszik, tehát gyakorlatilag egész nap. Valahol azt olvastam, hogy napi 20 óra alvás kell nekik. Persze, ha hasfájós, akkor sajnos ez nem sikerül neki.

Előző: bocsi, de mi az a láncetetés?

2010. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok:)a láncetetés az amikor pl 6-kor megetteted kb egy óra pihi míg pici azt szokták taácsolni h aludjon de hát sztem ez nem mindenkinek sikerül h egy órácskát aludjon pláne ahogy irtad h hasfájos szoval utana fürcsi és rá még egy etetés kb olyan 8 körül ha addig fent tud maradni ha csak másfél óra telik el az sem baj.én késöbb az álometetést is szeretném bevezetni ami olyan 22-23 óra között van és elvileg alszik reggelig.ennyi...remélem segítettem...
2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!