Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan lett a gyermeke...

Hány hónaposan lett a gyermeked nappalra szobatiszta?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisebb lányom 26 hónapos, és most próbálkozik több-kevesebb sikerrel. A nagyobb lányom 25 hónaposan 1 hét alatt éjjel és nappal is tökéletesen szobatiszta lett.

2010. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam másfél éves volt,a nagyobbik lányom 2 és fél,a kicsilányom februárban múlt 2 és hallani sem akar a bilizésről!Nagyon ritkán véletlenül a bilibe sikeredik de egyenlőre nem hiszem hogy hamarosan szobatiszta lesz!
2010. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem pont 1 hete, 4 nappal a 2. szülinapja után lett szobatiszta a kislányom. Reggel amikor átöltöztettem közölte, hogy nem kell pelus, bugyi kell. Azóta csak és kizárólag bilibe hajlandó pisilni! Tényleg egyik pillanatról a másikra történt. Alváskor még a biztonság kedvéért adok rá pelust, de ebéd után már teljesen üresen veszem ki alóla és ma reggel az éjszakai pelus is teljesen száraz volt... :-) Olyan kis ügyi, nagyon büszke vagyok rá!!!!


2 éves kislány anyukája

2010. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!