Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek ajándékot karácson...

Ti vennétek ajándékot karácsonyra a 2hetes babának?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze.
2015. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Az én lányom 3 hetes volt tavaly karácsonykor, nem vettünk neki külön semmit. Egyrészt úgysem fogta fel még a dolgot (idén sem érti meg annyira, bár már kap ajándékot), másrészt elég sok dolgot vettünk neki akkoriban amúgy is, első baba.
2015. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
vettem a 2hetes pici lanyomnak nagyobb erteku ajandekot. s mindenki azzal jon hogy o biztos nem vett volna. vagy ha igen akkor ennyiert biztos hogynem. szerintem nem az szamit hogy egy gyerek mennyi idos ahhoz hogy ajandekot kapjon.:)
2015. dec. 24. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Termeszetesen. O is a csalad resze.
2015. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem vennék.


"szerintem nem az szamit hogy egy gyerek mennyi idos ahhoz hogy ajandekot kapjon."

Szerinted mi a lényeg az ajándékozásban? Az, hogy magadnak okozz örömet, vagy a megajándékozottnak?

Egy 2 hetes baba nem fogja még fel hogy ajándékot kapott, nem is egy ajándéknak örül, hanem ha érzi a szeretet, ha jól lakott, ha nyugodtan tud pihenni... így ezzel az ajándékozással csak magadnak okoztál örömet.

2015. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

De mit lehet drágát venni egy ilyen picike gyereknek? Nekik még nincs érdeklődési körük (Pl. sportol és ahhoz ennyibe kerül a cucc és kész), hatalmas igényeik. Ami kell és drága, azt nyilván nem ajándékba venném, mert szükség van rá. De valami méregdrága, Fiserprájsz marhaságot tuti nem vennék azért, mert hát muszáj pénzt költeni. Nem kell már ekkora gyereknél elkezdeni azt, hogy a nagy szeretet az nagy pénzszórással jár.

Valamit biztos kapna, de nem valami nagy dolgot. Mondjuk nálunk nem is divat a költekezés azért, mert költeni kell.

2015. dec. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
En sem vennek semmit, szerintem is az a lenyeg hogy annak szerezzunk oromet akit megajandekozunk, egy ilyen pici baba nem tudja meg hogy mi a helyzet.
2015. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
enyém 3 hetes volt az első karácsonyán. én vettem egy cuki kötött, vastag sapkát. a nagyszülőktől meg kapott egy fa csörgőt. kettő együtt egy ezres sem volt és egyáltalán nem is volt lényeg a pénzköltés, úgy se értette, de nekem jól esett valamit neki is a fa alá tenni :)
2015. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Valami apróságot mindenképp.

Amúgy attól függ mi a nagyobb értékű ajándék? Mondjuk ha egy pihenőszék, amiben nappal tudod magaddal vinni a lakásban, mikor ébren van... miért ne?! Ez neki is jó, nem csak a "flanc"

2015. dec. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Igen, hisz a kisbabam elso Karacsonya! Es abbol csak egy van.

Enyem 6 honapos, es persze nem erti, hogy is ertene, de vettem neki ket jatekot, az apukaja ugyszinten, igaz azok nagyobb korara lesznek jok.

2015. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!