Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vennétek légzésfigyelőt...

Ti vennétek légzésfigyelőt akkor is, ha mellettetek alszik közvetlenül a baba?

Figyelt kérdés
Oldalkocsis kiságy lesz, gyakorlatilag ott lesz teljesen a fejem mellett, mintha egy ágyban aludnánk. Szükség van szerintetek ígyis légzésfigyelőre, ha normáls súllyal egészséges babám születik?

2015. szept. 26. 16:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
hat, ha teged megnyugtat, akkor jo ha van, mert ennyit meger. de szerintem egyebkent nincs ra szukseg.
2015. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Ugye tudod, hogy a légzésleállás nem hörögve fuldoklással jár, hanem egyszerűen nem vesz levegőt többet?

Babáknál általában azt se hallani, ha lélegeznek.


Mégis hogyan vennéd észre, ha leállt a légzése?

2015. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Èn megvettem de a férjem nem engedte betenni, mert szamárság. 3 napig nem aludtam, hihetetlen ideges voltam. Ès akkor már ö mondta, tegyük be, mert én nem maradhatok így. Egyböl eltudtam aludni.

Nálunk is mellettünk volt kiságyban. ott szuszogott az orrom mellett, de külön matracon...

2015. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

A komplikációmentes szülés csökkenti az esélyeket, de van egy kevés így is.

Ha pont te leszel az ezerből egy, akkor valószínűleg ez nem fog vigasztalni, hogy "de hát a többi 999 baba jól van". Azt neked kell mérlegelni, hogy ezt a csekély, de meglevő kockázatot vállalod-e.

2015. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Ezt én sosem értettem. Mármint amikor valaki azt mondja,hogy ha együtt alszanak észreveszi. Mit? Hogy nem vesz levegőt?

Amikor a fiam megszületett, és összevissza evett meg kelt, két ébredés között olyan fáradt volna,hogy arra sem ébredtem volna fel,ha a fejemben ugrál, nemhogy arra,ha nem vesz levegőt.

2015. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Mulher Bonita válasza:
90%
Vennék. Lehetetlen hogy felébredj arra, ha nem vesz levegőt.
2015. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogsz ra felebredni. En vettem, igy nyugodt vagyok
2015. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 málna_ ***** válasza:
91%

Igen.

Egy ismerosomnek mos halt meg az 5 napos kislanya, legzeskimaradas miatt.. :(

2015. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
8%
Én nem vennék. Ha melletted van, akkor a saját légzéseddel, mocorgásoddal stb stimulálod annyira az idegrendszerét hogy ne,, felejtsen el" levegőt venni
2015. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Uhh tényleg?? Ez borzasztó nagyon sajnálom:-(((
2015. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!