Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kidobjátok a szuszpenziókat,...

Kidobjátok a szuszpenziókat, ha felbontás után 6 hónappal nem fogy el?

Figyelt kérdés
Pl a Nurofenre rá van írva, hogy felbontás után 6 hónapig használható. Hál'Istennek nem fogyott el, de használhatom? Vagy értelme nincs, mert a hatóanyag "tűnik el"?
2010. márc. 24. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Már ne használd.Baja nem lesz tőle, de a hatóanyag már nem hat benne,legalábbis kevésbé.
2010. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindig ráírom mikor bontottam fel és ha eltelt az idő kidobom a szemétbe. Ezzel nem lehet játszani!
2010. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ráírtam, onnan tudom, hogy mikor járt le. Tehát csak értelme nem lenne beadni? Akkor inkább veszek frisset, nem muszáj rögötn megkezdeni, csak ha már szükséges!
2010. márc. 24. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
én mindig kidobom ha már lejárt felbontás után.
2010. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Nem biztos, hogy csak értelme nem lenne beadni. Lehet, hogy bajt csinálna.

2010. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen.Lejárt gyógyszerrel többet árthatsz.Gondolok itt felerősődhető mellékhatásra,hányás,hasmenés,kiütések...
2010. márc. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ráírom mindig mikor bontottam fel, ha lejár, beviszem a gyógyszertárba.

Szerintem se add oda neki!

2010. márc. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is utálom, hogy van olyan, amit egy hónappal felbontás után ki kell dobni. CSak azt nem értem, miért nem csinélnak ksiebb adagot, egy ksigyerek nem eszik meg egy hónap alatt 1-2 dl gyógyszert...

NA a kérdésre válaszolva: én is mindig ráírom, és mindig anyázva ki is dobom, legszívesebben a gyógyszerész fejéhez vágnám....de nem merem odaadni a kicsinek, nehogy gyógyszermérgezés legyen a vége...

2010. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!