Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomot és narancsot...

Paradicsomot és narancsot mikortól és milyen formában adhatok a babámnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Paradicsomot (paradicsomos kaja, kb 8 hónaposan). Narancsot, vagyis narancslét mostanában, 1 évesen-minden reggel kifacsarok neki egy narancs levét és azt megissza reggeli után, pohárból adom.
2010. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magát a paradicsomot,mint "gyümölcsöt"?
2010. márc. 24. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Het honaposan mar lehet adni narancsot,a banan allergen azt egy kicsit kesobb,parit nem tudom,a bebietelek maskepp vannak megcsinalva mint amit otthon fozunk-at vannak valahogy alakitva ugy hogy koran ehetok legyenek bizonyos etelek.
2010. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most adtam paradicsomot a babámnak.6,5 hónapos.Két hónapja kezdtük a hozzátápit.Üvegest vettem.
2010. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 24. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Paradicsomot főzve (magja és héja nélkül) 8 hónapos kortól javasolt adni, nyersen nem biztos, 1 vagy 2 éves kort ír a kiskönyv.

Narancs: én a levét 6 hónapos korban már adtam, később filéztem és úgy ette a gyerek. Mandarin dettó.

Csak fokozatosan kell bevezetni, mert allergizálhat.

2010. márc. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
paradicsom mag, héj nélkül 8 hónap, déligyümölcs 1 év.
2010. márc. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. márc. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!