Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mitől hányhatott?

Szerintetek mitől hányhatott?

Figyelt kérdés

Pár napja arra kelt az éjjeli álmából a baba hogy hányt, és hányt sokszor sokat. Kb 30-40 perc alatt lezajlott. Vacsorára kapott sinlac tejpépet, amit azelőtt régen már kapott. Akkor nem volt baja tőle, akkor nem lehet hogy attól hányt nem? De mégis mi lehetett? Amúgy csak anyatejet kap, meg egy-egy kanál almát, de azt meg délelőtt. Vírus nem megy ki ennyi idő alatt nem? (Kicsit folyik az orra, nem tudom hogy ez hozzá jöhet-e.)

Az ügyeletet hívtuk, utasításokat kaptunk, de mondták hogy nem érdemes ezért bemenni, nem tudnak vele mit kezdeni.



2016. jan. 1. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt régi a sinlac, szavija jó? Elképzelhető, hogy az orrfolyás is bejátszott, ha hátra csorog a váladék, lehet hogy meghányatta.
2016. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vírus is lehetett, de a lecsorgó váladék miatt is hányhatott. Vagy akár túlette magát.

Ha nem ismétlődött, ne forgasd magad rajta. Évekig csináltam ezt, több gyereknél. Minden "apróságon" agyaltam, aggódtam, a netet bújtam. Feleslegesen. Csak hatalmas depit csináltam magamnak, amiből nagyon nehéz volt kijönni.

Gyerekek, néha betegek. Napokkal az eset után ne aggódj!

2016. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak nem merem újra adni neki a sinlacot. Nem tudom, fura volna ha ettől lenne, de nem tudom hogy ezt a kockázatot megéri-e az egész. Nem volt régi, és kibontva sem volt régóta...

Köszi nektek.

2016. jan. 1. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Add nyugodtan. Én nem gondolnám, hogy a sinlac. Add inkább reggel, ha mégis az okozná ne éjjel legyen gond.
2016. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nálunk egy napos hányásos vírus volt az ünnepek alatt. Az egész családon végig ment.A pici babánk 2x hányt,pici hőemelkedése volt de másnapra elmúlt.Én is 2x,nekem lázam is volt,és még vagy 2 napig alig tértem magamhoz,nagyon levert voltam.A nagyobbik fiunk pedig szintén éjszaka hányt,de vagy 7x,és miután túl volt rajta,semmi baja nem volt.mintha nem is történt volna semmi.Azóta meg 3 családtól hallottam hogy ugyan ez a vírus ütötte fel a fejét náluk.Lehet,nálatok is ez volt..
2016. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen? De nálatok is egyben kiment az egész? Több hányás gyors egymásutánban és kész?
2016. jan. 1. 15:49
 7/7 anonim válasza:
igen,pontosan így történt
2016. jan. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!