Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol hanyhatott? Altalaban...

Mitol hanyhatott? Altalaban sajat foztomet eszi de tegnap uvegeset kapott mert orult egy napunk volt?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap ebedre Heinz(kulfold) sajtos,paradicsomos tesztat kapott a 10hos lanyom, majd ra 2 orara sugarba kihanyta.Utana meg 3szor hanyt.En szoktam neki fozni nem nagyon eszik uvegeset,mielott odaadtam neki megkostoltam erdekes ize volt de gondoltam normalis hisz nem tudom milyen izunek kell lennie.El is aludt a hanyas utan vacsora nelkul mikor felkelt megszoptattam, majd mikor legkozelebb felkelt megivott kb 150ml vizet nehogy kiszaradjon.Dokihoz csak holnapra van idopont,azota nem hanyt reggel volt egy kis "fosi" a pelusba.A lejarati datum az uvegen 2012.Laza nincs,hasa nem puffadt,kedve is jo.Rossz lett volna a kaja?Szerintetek?
2011. okt. 12. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak volt benne valami, amire érzékenyebb a gyomra, még elég kicsi.

Ha azóta nem volt semmi gond, akkor én nem aggódnék. Adj neki valami diétásat, ha nem jön ki belőle, akkor szerintem nincs gond.

2011. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.Koszi a gyors valaszod...:)

Megszoptattam reggel mikor felkelt es bent maradt.

Ebedre csirkemell lesz cukkinival repaval es krumplival.Az jo vagy valami "dietasabbat" adjak neki?

2011. okt. 12. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A paradicsomos kajáktól simán lehet ez, vagy érzékeny volt valamelyik összetevőjére a lányod.

S ha ritkán eszik üvegeset, akkor biztos furcsa volt a gyomrának.

2011. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó, gondolom natúr csirke :)

Jó babázást :)

2011. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze natur......

Koszi szepen a valaszaitokat.Megnyugodtam.

2011. okt. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!