Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nosiboo baba orrszívó vélemények?

Nosiboo baba orrszívó vélemények?

Figyelt kérdés
Vannak tapasztalatok? tényleg jobb, mint a hagyományos porszívós? Újszülött kisbaba orrlyukába például a hagyományos túl nagy. A nosiboo méretét tekintve más? Erősebben szív? Érdemes megvenni?
2016. jan. 2. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 napja és eddig úgy néz ki, bevált. 3 hónapos a fiam, így mi már a középfokozaton szívunk, meg kell is,mert az alacsonyabb neki már "gyenge".

A porszívónál nem szív erősebben, kb. ugyanúgy. Annyi az előnye, hogy halkabb (halkan is indul el, utána lesz kicsit hangosabb), méretéből kifolyólag könnyebb mozgatni. Illetve mi többször utazunk egy évben, most éppen ma indulunk wellnessre, és még egy kicsit náthás a kicsi. Igaz már csak kb. kétszer kell neki szívni, de jó,hogy nem kell hurcibálni a porszívót, ill. mivel ugye naggyal most egy szobában is alszunk, ha éjjel netán szívni kell a kicsi orrát, nem igazán fog rá felébredni.

Egyébként nekem doki mondta,hogy az orrszívás csak egy része a megoldásnak. Előtte mindenképpen kell a tengervizes spray, hagyni egy pár percig "dolgozni", utána szívni. Főleg előre döntött pozícióban, ill. érdemes utána Nasivint cseppenteni.

2016. jan. 3. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper! Pont erre voltam kíváncsi. Köszönöm szépen!

Jó pihenést nektek! :)

2016. jan. 3. 15:22
 3/4 Nyulfark válasza:
Vettem egy Nasiboo -t; mert akciós volt éppen egy bababoltban és az orrszívás mindíg egy tortúra most egy éves fiú ikrekkel. A porszívó hangjára is pánikba esnek mert tudják mi következik. Ehhez képest a Nasiboo hangosabb mint a Bosch porszívónk, de cserébe nincsen olyan szívóereje sem. A kapálózó ikrek orrába pedig sokkal nehezebb behelyezni ill. benn tartani a Nasiboo hosszúkás csőrét, mint a porszívócsöre illeszkedő -ehhez képest filléres- Arianne-t. Minden Nasiboozás után tudtunk még trutyit kiszedni a porszívós megoldással. Összefoglalva ez egy design mini porszívó-helyettesítő; ami ezáltal csak kompromisszumokkal használható, ha valamiért nincsen kéznél porszívó. Egyetlen pozitívuma, hogy kis helyen is elfér, amire szükség is van mert úgysem fogod használni, amíg van helyette porszívós orrszívó! Üdv!
2018. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem egy rakás kaka. 50 ezer Ft, a vezeték folyton kijön, a gumicső folyton kijön, tehát az egész szétesik, ráadásul sosem tisztította még ki a gyerek orrát. Közvetlen utána mint ha nem is használtuk volna. Pont most döntöttem el egy veszek egy orszit a patikában. 50 ezerért kicsit többet vártam. Pl hogy hatékony legyen, meg mondjuk ne essen szét...

Még jó, hogy "csak" ajándékba kaptuk...

2019. jan. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!