Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordulhat olyan, hogy...

Előfordulhat olyan, hogy kislányomnak megint foga jön, de teljesen más tüneteket produkál, mint eddig?

Figyelt kérdés
Eddig olyankor ömlött a nyála, égővörös lett a feneke...most nem hajlandó enni egyáltalán, iszonyatosan nyűgös...nagyon nehezen sikerült vetnem egy pillantását a szájába és mintha 3 icipici pöttyöcskét láttam volna a bal alsó örlő helyén...de nem vagyok benne teljesen biztos.
2010. márc. 25. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, lehetnek más tünetek. Ha kevesebbet eszik, vagy nem akar, folyadék azért mindenképp menjen. És esetleg kiflicsücsök, majszolós kenyérdarab (nem tudom, mekkora a kislányod), hűtőben tartott rágóka, ha még sok fogatok van hátra, a borostyán nyakláncot is javasolnám - nekünk nem volt rá szükségünk, de a fogakkal kínlódó ismerőseink többen is kipróbálták, és mindenkinél bevált.

2010. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

16 hónapos, örlőfogakkal küszködünk, eddig 10 foga van.

5 hónapos korától visel borostyánláncot, de úgy látszik, nálunk nem jön be. Hát igen, azzal vagyok meglőve, hogy se kiflicsücsök, se kenyérhéj, stb nem kell neki. Amit máskor ilyenkor elmajszolt.

De bezzeg az édesség, a túrórudi, tejszelet lecsúszna neki most is, meg a kuki, de csak azért sem adok neki. Még arra szokna rá, hogy nem kell főtt ételt enni, mert kap helyette nasit...!!! Így is nagyon tudja már követelni a kedvenceit.

Szóval, lényeg hogy türelem kell és egyszer majd ez az időszak is elmúlik egyszer...

2010. márc. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!