Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha a 4 hónapos kislányomna...

Gáz ha a 4 hónapos kislányomnak nem veszek semmit karácsonyra, télapóra?

Figyelt kérdés
Én teljesen feleslegesnek tartom még tetszik neki majd hogy villog a fa színesek a gömbök,amire meg szüksége van bármely más napon úgyis meg kell vegyem,neki még minden nap egyforma.De anyám és az anyós nyúz hogy hát hogy néz ki hogy a nagy(2.5 )éves kap a kicsi meg nem...hát így néz ki...
2011. nov. 24. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Sztem ne kapjon a nagy se, inkább vegyél rendes kajákat!


Mit ér a csillogó villogó fa, ha közben a tesco májast eszik! (csak példa volt)-.-

2011. nov. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

A pici nálunk is csak jelképes valamit fog kapni, neki még úgyis mindegy. A nagynak viszont vannak igényei.

A pici kap valami apróságot, aztán kész. Ettől nem lesz lelkisérült.

2011. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha nincs pénzed. De azért egy 4 hónapos gyerek is biztosan örülne valami játéknak, plüssállatnak, bárminek.
2011. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Nyílván nem fogja értékelni, bármilyen ajándékot is kapjon. Esetleg a formaság kedvéért tegyél a fa alá egy viszonylag új játékot, vagy ruhát, hogy azt neki hozta a jézuska. De nagyobb kiadásba felesleges verni magad, külön karácsonyi ajándékot venni neki, igazad van ebben. Ő úgyis csk a sok csillogó díszt és a fa látványát fogja értékelni.
2011. nov. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem jelképesen azért vegyél valami kis ajándékot neki is.Mi is apróságot vettünk tavaly a picinek, de mégiscsak ez az első karácsony :)
2011. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

sziasztok.

Nem azért nem vennék,neki mert nincs pénzem:O és nem a tesco májást esszük,valami jelképesre gondoltam,de nem 10ezrekre,rengeteg játéka van így is ami a nagy tesóról maradt.

2011. nov. 24. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kicsi lenne, akkor azt mondanám, tényleg felesleges, még úgy sem fog fel semmit az egészből, és amúgy is megkap mindent ami kell. De mivel ott van a nagyobb, aki már igényli, így szerintem elég hülyén néz ki, hogy az egyiknek van ott valami, a másiknak meg nincs, és ugye ezt a nagy látja. Szóval valami jelképes kis ajándékot azért vegyél neki is.
2011. nov. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nagy miatt vennék a kicsinek is valami apróságot (nem kell tényleg nagy, drága dolog). Viszont a nagyobbik gyereknek ne legyen furcsa, hogy a Mikulás miért "válogat" a gyerekek között, és valakinek ad, másnak meg nem?
2011. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak szerintem, úgy már "gáz", ha van egy nagyobb tesó, és ő kap, a kicsi meg még nem. Olyan jó játékokat lehet kapni 4 hónaposnak is, ami még igazán neki való.


Pl ezek:


[link]


Vagy ez, ez nekem nagyon tetszik:


[link]

2011. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A nagy se kapott az elsőre semmit?

Csak ,mert a kicsi ne legyen már "elnyomva",mert ő a második,és így NEKED nem élmény az első karácsonya..

Az én kisfiam,se igazán fogott a tavalyiból sokat,de NEKEM jó érzés volt ajándékot venni Neki is,mint első gyerekemnek az első karácsonyára!

Nem tudom nálatok szokás-e képeket készíteni ilyenkor,de ha igen,az milyen már,hogy a kicsi "csak ott van"...

Szóval nem szaporítom a szót,te tudod,én biztos vennék!Szép,békés ünnepet!

2011. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!