Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek melyik fiú név tetszik...

Nektek melyik fiú név tetszik az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Benett, Benedek, Ármin, Tivadar

2016. jan. 4. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Benedek név az én listámon is fent van, nagyon tetszik :)

Még az Ármin is tetszik, a másik kettő viszont nem.

2016. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a Benett tetszik
2016. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Benett, (Tivadar)
2016. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a Benedek tetszik a legjobban.

Az egyetlen ok, amiért saját gyerekemnek nem adnám, hogy nagyon felkapott lett az összes "Ben"-nel kezdődő fiúnév és a "Ben" vagy "Beni" becézésre hallgat az összes Benett, Benedek, Bence, Bende, Bendegúz, Bene, Benjamin is.

Tivadar nekem kicsit túl komoly, de pl. a Teodor nagyon tetszik és hasonló. :)

2016. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A Benedek nevet ma találtam, a vezetéknévhez passzolna.

Külföldön élünk, így próbálok olyat nevet keresni amit itt is ki tudnak mondani, meg esetleg normálisan anyakönyvezni. Itt nincsenek ugye ékezetek...meg sok betű ami nálunk van. Pl. Zs, mint Zsombor...vagy Cs, mint Csongor. Így sajnos ezeket ki se tudják mondani, csak "kínlódás" lenne a gyereknek, főleg ha éveket itt maradunk. Köszönöm a válaszokat

2016. jan. 4. 23:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Benett nekem is listás volt. De lányom született. Még az Ármin tettszik.
2016. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Benett: nekem borzalmas divatnév szörnyű hangzással és szörnyen külföldieskedő, talán az egyetlen, amit soha nem adnék a gyerekemnek

Benedek: tetszik, egy huncut kislegényt képzelek el hozzá, de felnőttként is megállja a helyét.

Ármin: nekem kissé nőies

Tivadar: Nem tetszik.

2016. jan. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Benedek, Ármin.
2016. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Benett és Benedek nagyon divatnév,legalábbis itthon,de ha választani kell közülük akkor Benett...a Tivadar nekem egyáltalán nem tetszik...marad az Ármin. Most vagyok várandós a harmadik picurral,a nemét még nem tudjuk de a név már megvan. Ezek közül válogattam : Barna,Dilen,Donát,Dorián,Marián,Max,Milán,Márk...a vezetéknévhez és figyelembe véve hogy van már egy Adrián nevű fiunk,igy maradt a Milán Márk
2016. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik tetszik. Bár a Benett ilyen külföldies sznobos, meg mindenki azt adja most.
2016. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!