Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta szelvsovezem a babam...

Naponta szelvsovezem a babam valakinek hasonlo pronlemaja?

Figyelt kérdés
1 hos korababam anyatejes ejjel kap tapot es hasfajos nagyon.A nap java reszet hasfajassal tolti.Mohon eszik es sokat is enne egyszerre utanna ha megette vagy sir vagy nyugtalan es nyog egesszen addig mig meg nem szelcsovezem.Hozza teszem napi egyszerre lecsokkent a szeklete es szelcso hasszanalatakor tavoszik tole jo adag sarga folyekony kisse habos szeklet.Ez normalis?!Utanna nyugodtabbnak tunik persze aztan megint ehes szoval allandoan enne..nagyon moho..Ezert fajhat a hasa?!Valakinek hasonlo?

2016. jan. 5. 04:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

10# es ha amiket felsoroltal egyik sem segit???

Akkor mar csak a tuleles maradt...! De nem hagyom szenvedni! Es ha a doki ezt tanacsolta en igy teszem...egyebkent a szelcso hasznalati utasitasaban napi max 3 alkalom tanacsos...

2016. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én biztos nem szélcsövezném naponta..csak van akinek az kényelmesebb, mint naponta ötször levetkőztetni, megmasszírozni a hasát, utána olvasni miket egyen miket adjon vagy "hallgatni a nyüszögést" stb. De a te dolgod természetesen, én inkább tűrtem, 2. 3. napra mindig lett magától kakija (anyatejesnél az is normális ha több napig nincs), masszíroztam a hasát, és sokat volt kézben. 6 hónapos korára múlt el.
2016. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!