Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta szelvsovezem a babam...

Naponta szelvsovezem a babam valakinek hasonlo pronlemaja?

Figyelt kérdés
1 hos korababam anyatejes ejjel kap tapot es hasfajos nagyon.A nap java reszet hasfajassal tolti.Mohon eszik es sokat is enne egyszerre utanna ha megette vagy sir vagy nyugtalan es nyog egesszen addig mig meg nem szelcsovezem.Hozza teszem napi egyszerre lecsokkent a szeklete es szelcso hasszanalatakor tavoszik tole jo adag sarga folyekony kisse habos szeklet.Ez normalis?!Utanna nyugodtabbnak tunik persze aztan megint ehes szoval allandoan enne..nagyon moho..Ezert fajhat a hasa?!Valakinek hasonlo?

2016. jan. 5. 04:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónapja használjuk, de 2 hónapos kora óta minden nap. Anyatejes. Nálunk is a pukik miatt kell mert nagyon bàntják és esténként használjuk, hogy tudjon aludni, na ekkor jön a kaki is, magatól nagyon ritkán lenne. A doki azt mondta, hogy a hozzátáplálás fog segíteni ezen.

Gasztro doki is azt mondta, hogy nyugodtan használjuk naponta, nem szoknak hozza.

2016. jan. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem.nem normalis.naponta szelcsovezni.. a hasfajas 6-7 honapig is el huzodhat. gyerekorvos mit mond?
2016. jan. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem kéne naponta!

A záróizomnak nem teszel jót vele.

2016. jan. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Sztem meg az se normális hogy vki tápot ad a gyerekének.... (igen tudom h tápszert,de hogy lehet ilyen gyökér módon fogalmazni??? Mintha csirkét etetnél...)
2016. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény gyerek, miért nem inkább hasfájás elleni szerekkel próbálkozol? Van egy halom. A hasfájósság eléggé általános jelenség az első 3 hónapban.
2016. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Büfiztetni szoktad? Az én fiam is sírt meg tekergett, ha nem büfizett rendesen, ez néha 25-30 perc is volt, mire kijött. Ha addig leraktam, garantált volt, h pár percen belül ordít. Szerintem a szélcső eseti problémamegoldásra jó, de nem minden nap.
2016. jan. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

A bélből már nem jön vissza a levegő! És ha az orvos mindan nap javasolja mert csak ez segít?

Én még mindig nem értem, hogy hagyni kell szenvedni a babákat???

2016. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Tornáztatással kijön belőle a lebegő! Nem kell hozzá naponta dugdosni a fenekébe!

Nem normális dolog naponta!

2016. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt hasonló problémánk, az egész patikát végigpróbáltuk, büfi legalább volt ezektől de puki továbbra sem. 1 hónapos korában már angol vizet is lehetett adni neki, attól volt puki ha tornáztattam de nem mindig jött, egész nap tornáztattam és mégis sírt. Nagyon! Én szélcsöveztem és bizony minden nap egy héten keresztül! (Utána nem volt rá szükség.) Ez volt a legvégső eset, ameddig lehetett kerültem de nem lehetett mert ordított! Ő is mohö, ő mondjuk 1 hónaposan már teljesen tápszeres volt, az orvos is laktózmentes tápszeren keresztül már mindent kipróbáltatott és az sem jött be. Majd kiderült hogy tiszta genny a vizelete és az okozza a nagyon durva hasi görcsöket.. érdekes az orvos sose mondta, másodszor vittem be a kórházba mire kiderült. Szóval jó dolog a szélcső de csak legvégső esetben!
2016. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7: tornáztatás, pocak melegítés, egy rakat büfiztető és homeopátiás szer, probiotikum van ma már esetleg ki lehet próbálni más tápszert böfiztetni és ringatni dajkálni túlélni.

a szélcsövezés az nem egy megoldás. pláne nem naponta.

2016. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!