Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törvényes a béranyaság Magyaro...

Bátory Levente kérdése:

Törvényes a béranyaság Magyarországon? Ki vállalna béranyaságot honoráriumért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 5. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem.Senki.
2016. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Azt nem tudom törvényes e,de biztos vagyok benne hogy talász olyat aki elég pénzért megcsinálja.
2016. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nem törvényes és nem is kivitelezhető. Hogy képzeled el?
2016. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A béranyaság illegális Magyarország törvényei szerint.
2016. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy akár illegálisan is kivitelezhető lenne. Heti, majd havi rendszerességgel kell védőnőhöz járni. Ha kiderül, hogy nincs meg a gyerek, a nőt lecsukhatják emberkereskedelemért...
2016. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem törvényes Magyarországon.

És valóban lehet, hogy a megfelelő összegért találsz rá nőt, csak ha a szülőszobán meggondolja magát, akkor övé a gyerek, és még gyerektartást is fizethetsz.

Bár így belegondolva már ott bukik a dolog, hogy a te és a feleséged közös "babáit" nem ültetik be idegen nőbe, csak mert ti azt kéritek.


Nem, nem vállalnék béranyaságot. Bár nagyon szerencsés vagyok, mert tökéletes terhességem volt, könnyű szüléssel, de nincs az a pénz, amiért kockáztatnám a testemet, hogy esetleg maradandó egészségügyi károkat szenvedek a semmiért. Azaz tisztán pénzért.

2016. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg illegális itthon, de ismerek olyan nőt aki vállalt, csak külföldön csináltatták meg a beültetést, utána igazából úgy gondolom egy sima nyílt örökbe fogadással meg lehet oldani itthon a dolgot, de igen, mi van ha visszalép a nő...? itthon nincs erre törvény hogy a házaspáré lesz a baba, így elég kockázatos, és nem kevés pénzbe kerül a külföldi tartózkodás-beavatkozás sem...
2016. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én vállalnék,tapasztalattal rendelkezem..
2016. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

És mégis hogy gondolod megoldani, utolsó? Lefekszel apukája párszor, amíg teherbe nem esel? Magyarországon ugyanis mesterséges megtermekenyitesre akkor van mód, ha a, házasok, b, regisztrált elettarsak vagy c, anya egyedülálló és az életkora alapján kezelhető - ha jól emlékszem ez 35 év

Pluszban se felejtsd el, hogy ha teszem azt csak emiatt regisztraltatnatok magatokat, mint elettarsak, továbbra is igazolni kell a meddoseget és annak kezeleset. Ha simán teherbe esel, akkor mi a garancia rá, hogy oda adod a gyereket? A törvény szemében ez gyermekkereskedelem, bűncselekmény. A leendő apuka meg amúgy is megszivhatja, ha bepereled tqrtasdijra. ...

2016. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
gondolom úgy ahogy én a 7-es válaszomban leírtam, hogy egy ismerősöm hogy vállalt.. :)
2016. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!