Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes pelenkázni?...

Mikor érdemes pelenkázni? Etetés előtt, vagy után?

Figyelt kérdés
Ti mikor csináljátok?Ha etetés után, akkor kiverem az álmot a babám szeméből(ugyanis szopi után rögtön elalszik), ha előtte, az nem gazdaságos, ugyanis előfordul, hogy etetés után egyből kakil...Szerintetek melyik a jobb?
2010. márc. 25. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig előtte teszem tisztába, mert amikor teli gyomorral próbálkoztam, akkor a mozgatásnak köszönhetően kibukta. Meg nyugodtabban eszik, ha tiszta a pelenka.
2010. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááááááááááááát én is ezen gondolkoztam. Minden etetes utan kakil még? mennyi idös?
2010. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is etetés előtt, mert sokat bukott és nagyon sok kaja jött ki, most már nem bukik, de megmaradt ez a sorrend.
2010. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább 2 evés között pelenkáztam,mert evés elött már nyügös,éhes volt,utána meg nem akartam mozgatni,mert bukott. Szóval 2 evés között jobb,persze ha kakás,akkor azonnal tisztába tettem,ha nyügös,ha nem.
2010. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én etetés után, mert mindig teletette evés közben:) Három négy alkalom után már tudtam, hogy mozgassam, hogy ne jöjjön vissza semmi:)
2010. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4 hetes a babám.Nekem is kibukja, ha utána pelusozom.Igazából sehogy se jó:)
2010. márc. 25. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is utána csináltam mert közben mindig bekakilt. Nekem hagyon bukós volt (már akkor is kibukta ha csak felvettem büfizni) de megtanultam úgy csinálni, hogy a lehető legkevésbé kavarjam fel a gyomrát.
2010. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En is mindig eves utan szoktam (5 hetes kiscsajszi).

Minden evesnel kapok ajandekot a pelusba :)

2010. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!