Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik el 10 hós...

Hogyan alszik el 10 hós babátok? Mikor "kellene" rávezetni az egyedüli elalvásra? Az enyémet simizem, puszilgatom és paskolom a popsiját, úgy alszik el napközben és este is. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha éjszaka nyugodtan alszik, és nem követeli a jelenlétedet, akkor nincs gond. Azt nem írtad, hogy mindezt ölben vagy a kiságyában teszed? Ha ölben, akkor lassan tényleg jobb, ha megpróbálod mindezt a kiságyban, mert ölben már nem fogod bírni. :-)

Nekem a kiságyban alszik el, persze én sem hagyom magára, megsimizem, betakargatom, de nem kell felette állnom, amíg elalszik, inkább be-benézek hozzá, így tudja, hogy nem hagyom ott, számíthat rám.

2010. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn kb 4 hós koráig altattam igy, a kiságyban, nem ölben. Szépen elmaradt. Nála is elfog. Nincs ezzel gond. Jobb mintha ringatnád.
2010. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem már megprobálhatod.Be teszed a kiságyba megpuszilod simized és otthagyod.Ha kicsiz nyüszög megint ugyanez,de ne maradj ott vele végig.Én a nagyobbik fiam igy rontottam el,mindig rázni kellett a popot.Most a kicsi már egyedül alszik/5hós/.Mikor jött a foga csak akkor dajkáltam kicsit./Ari/
2010. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, az az igazság, hogy a simizés és popsi ütögetés a franciaágyon történik, és amikor látom hogy már majdnem elalszik, akkor berakom a kiságyába. Úgy eddig nem sikerült hogy egyből a kiságyba tegyem és ott simizem. Hogyan vezethetném rá?
2010. márc. 28. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!