Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszékből milyet érdemes...

Etetőszékből milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbi szempontok alapján kellett választanom:

- legyen dönthető a háttámla, a babák ugyanis előszeretettel bealszanak kaja közben :)

- legyen a baba lába között valami, amitől nem tud kicsúszni a székből

- legyen lemosható a huzata

- legyen kényelmes, párnázott

- legyen összecsukható.

Ezek alapján emellett döntöttünk:

[link]

(B)

2010. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

a fiamnak ilyen van

2010. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,de csak 20 EFt volt:


[link]

2010. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Off: Hehe... eddig mindegyik belinkelt ugyanaz a konstrukció, csak máshogy hívják őket, és más színekben. :)
2010. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekünk L.Rossi van, örököltük, de bevált. Számomra nem szempont, hogy dönthető legyen, életemben nem láttam babát, aki evés közben elaludt - ez szerintem akkor fordulhat elő, ha még pici és cumisüvegből eszik, ez esetben viszont nem kell etetőszék. Egy minimum fél éves baba (amikor a hozzátáplálást elkezded) nagyon fura lenne, ha két kanál között elaludna, annál is inkább, mert azért az már nem folyadék és akár meg is fullad, félrenyel... Nem tudom, mire gondolt az a válaszoló, aki a bealvást írta, de nekem nagyon idegen gondolat.

Az fontos, hogy letörölhető legyen a huzata és jól jön, ha kényelmes tálcája van, mert a baba arról szívesen felcsipegeti majd a darabos ételeket.

Nekem csak az asztalra szerelhető változatok nem tűnnek biztonságosnak, de hallottam olyat, akinél az is teljesen bevált.

2010. márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan a szomszéd kissrácot láttam saját két szememmel bealudni az etetőszékben. Annyira fáradt volt már a kaja alatt, hogy az utolsó falat után csak elfordultunk egy pillanatra a konyha felé, mire visszafordultunk, a gyerek feje lógott, és ott szunyókált. Neked lett volna szíved ebben az esetben kivenni onnan, vagy hátradöntöd a háttámlát, hogy had aludjon egy picit ott? Úgyhogy kérlek, ne hazudtolj meg, hogy ilyen nem létezik! (B)
2010. márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco happy snack van, imádom!:))) És most akciós a babyplanetbe, pesten. 199990.- (7 hós a kisfiam.)
2010. márc. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, remélem egy 9-essel többet írtál. :)
2010. márc. 26. 08:26
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van.

Később kis asztalnak és széknek használható, amíg nem tudott ülni, addig volt pihenőszékünk, meg hordozónk, abból evett, vagy az ölemben.

2010. márc. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, igen.:) 19.990.- Én ezt a márkát nagyon szeretem mindenben.
2010. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!