Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a 2 és fél hónapos...

Lehet, hogy a 2 és fél hónapos babámnál elkezdődött a fogzás? Ha igen mit használjak rá?

Figyelt kérdés
A fiam az öklét rágja, néha tiszta nyál az arca és ha fogom sokszor a vállamat eszi. (ez szopi után van, tehát nem éhes)
2010. márc. 26. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Kb. nálunk is ekkor kezdődtek az ehhez hasonló tünetek, és most bújt ki, hat hónaposan az első fog.Én nem kentem semmivel, ráhagyom a természetre.Igaz sokszor nyűgös éjjel, meg persze vannak jobb éjjelei is.

Kitartás.

2010. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnál is 2-2,5 hósan jelentkeztek ezek a tünetek. Ekkor már mocorog a fogcsíra, ezt érzik. Most már majdnem 5 hónapos.Nem kentem neki semmivel. Majd ha látni fogom hogy bújik ki a kis foga, akkor fogok neki rákenni.
2010. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Annyi a különbség, h kisfiam most 6,5 hós de még mindig nincs foga. Viszont már elindultak, és éjjelente nagyon rosszul aludt újabba, úgyhogy tegnap óta Chamomillát kap. De kenni én sem kenném még fájdalomcsillapítóval.

Valószínűleg csak viszket neki egyelőre.

2010. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mikor viszketett neki, a cumiját keresztben tartottam, hogy tudja rágcsálni, és ez jólesett neki, utána elmúlt és egy darabig elvolt. Szerintem adhatsz neki rágókát, az enyhíti a viszketést.
2010. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!