Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testhőmérséklet aktív babánál...

Testhőmérséklet aktív babánál normális 37-37,5 között?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos, nagyon pörgönc kisfiú, egyfolytában jár a keze-lába, testhője alvás után 36,7 C, este a legnagyobb játék után 37,2-37,5 C. Gyerekorvos szerint ez teljesen normális, vérkép, fül-orr-gége rendben, vizelet normál.
2010. márc. 26. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,ha orvos mondta hogy normális,akkor az.De ha nem mondta volna,akkor azt mondanám én,laikus 2 gyerekes anya-az enyéimből kiindulva,hogy fogzási mizéria kezdődhet,vagy benyelt valamit.Mármint virust vagy bacit-ami 1-2nap mulva ugyis kiderül...Jön a nyugösség és étvágytalanság...stb.
2010. márc. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valóban fogzunk, de a hőemelkedés már 3,5 hós kora óta tartja magát, minden este, nincs olyan nap amikor nem. Igazából a kötelező Infarix és a mellette beadott rotaoltás napja óta van ez az állapot.
2010. márc. 26. 11:21
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

én 29éves vagyok és állandó 37-37.2 a testhőm.nincs semmi betegségem.ha orvos is azt mondta normális, hidd el, az.

2010. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Orvosi oldalak szerin, a gyerekek normál teshőmérséklete 36.5 és 37.5 között van.

Az én kislányomnak mindig 37 és 37,4 között van a hömérséklete, és az orvosok szerint ez teljesen normális.

2010. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtatást, főleg utolsó válaszolónak!
2010. márc. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!