Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normális terhes...

Mennyi a normális terhes testhőmérséklet?

Figyelt kérdés

Második trimeszterben járok, 36.9 és 37.3 között ingadozik a hőmérsékletem.


A kezdeti magasabb hő fennáll a terhesség végéig?


Körülöttem mindenki beteg...

Eddig nem mértem a hőmet, de most megtettem pont ezért...


2010. okt. 8. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
tökéletes. pont ennyinek kell lennie
2010. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

.



Ez nem reggeli mérés! Napközbeni.

2010. okt. 8. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy normális terhes testhőmérséklet, ahogy normális nem terhes hőmérséklet sincsen. MIndenki más, van akinek az átlaghője magasabb, van akinek alacsonyabb. Amit mértél, az teljesen normális hő, nincs hőemelkedésed sem.
2010. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ha napközbeni, akkor még jobb, mert reggel a legalacsonyabb a hő. nem vagy beteg.
2010. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem merte a házidoki beadni a tetanusz oltást, mert 37.2 volt. A nődokim azt mondta, hogy ez így a normális - terhesként ekkora kell legyen a hőd.

Nyugi, ez még nem betegség

2010. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, miért írod azt, hogy kell legyen? Ilyen nincs, hogy kell. Különböző a szervezetünk, így valakinél normális a 37 és 2, valakinél meg nem. Nekem 36-36,5 szokott lenni, akkor ez most alacsony? Nem hiszem, mert mindig is ilyen volt.

Egyébként nekem a terhesség elején volt 36.8-37 körül és nagyon megijedtem, hogy megfáztam vagy ilyesmi. De elmúlt.

Ha nincs más panaszod, akkor ne aggódj. Lehet, hogy neked amúgy is magasabb a testhőd, vagy így marad a terhesség végéig. Kell lennie más tünetnek is, ha megbetegednél.

2010. okt. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12:50 ez az átlagos terhességi testhő. a tied az átlagosnál alacsonyabb. mindkettő normális
2010. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 saroltana válasza:
Sziasztok! Nem tudom, hogy valaki olvassa - e még ezt a bejegyzést, de látom, hogy a kerdezonek ingadozó a testhoje. Én most 15 hetes vagyok, és nekem lejjebb esett kb 0,4fokot. 37 helyett csak 36,6. Ez jelenthet gondot? A 12.hetig szedtem utrogestan t. Volt akinek hasonló volt?
2015. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!