Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha merül az elem beriaszthat...

Ha merül az elem beriaszthat a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Álomvirág légzésfigyelőnk van és éjjel beriasztiasztott, de nem csak 1t hanem folyamatosan.6 hetes a kislányom.

Lehet, hogy nem vett levegőt?Kikaptam rögtön az ágybol és megráztam, nem láttam rajta különöset, bár már 2x riasztott de akkor csak csippant egyet.


2010. márc. 26. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy az elem merülése miatt riaszt! Cseréld ki!
2010. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindig kikapod az ágyból,akkor nem fog rendesen pihenni.Vagy ne használd a légzésfigyelőt,vagy vegyél másikat.
2010. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár nekünk Angelcare van, de az első hónapban szinte minden éjjel megszólalt. A gyerekágy az ágyunk mellett van, úgyhogy mindig benyúltam, megráztam, aztán felkapcsoltam a villanyt, és megnéztem lélegzik-e. Minden rendben volt. Na már most: két dolog lehetett a téves riasztás oka: 1. a baba kis súlya miatt a gép nem érzékelte tökéletesen, 2. A gép érzékenysége nem jól volt beállítva. Az Angelcare azt ajánlja, hogy ne állítsunk a gyári érzékenységen (a hátulján van egy tekerentyű), de én feljebb állítottam, és azóta nem riaszt. A miénken van külön egy Low battery felirat, ami mellett villog egy led, és csipog, ha merül az elem. Remélem segítettem.
2010. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén Angel Care van, és már 2x cseréltem benne elemet az 1 év alatt. Mindkétszer a szívbajt hozta rám, mert az elem merülésekor beriasztott. Cseréld ki, simán lehet ez a baj.
2010. márc. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan Angelcare van. Zabálta az elemeket, fajtától függetlenül, volt benne sima és újratöltős is, nem bírták 4 napnál tovább. a tekerentyűn én is állítottam, nem használt semmit. Így én összepakoltam és elraktam (8hetes volt a fiam akkor), azóta nyugodt az életem.
2010. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicserélem ma.Enelop lesz benne, most töltöm fel.Az a legjobb, meglátjuk.Ezen nem lehet állítani, de villog ahogy veszi a levegot.
2010. márc. 26. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicseréltem, teljesen uj feltoltottre, igy is bevillan mikor bekapcsolom az elemjelzo ugy mint eddig.de az normális.szoval lehet csak volt vmi baj...
2010. márc. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!