Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babám ma alig akar...

5hónapos babám ma alig akar enni valamit, úgy kell minden egyes kortyot letuszkolni. Mi lehet ez? Nem lázas, és jó kedve van Tápszeres, ma már 1x hányt és az elöbb nyálkásat kakilt! Jaa nem nagyot bukott, hanem hányt!

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akar enni, nem kell erőltetni. Lehet azért hányt, mert nem esett jól neki, amit letuszkoltál. Ha éhes lenne, enne...

Ha nincs egyéb tünet, akkor ez egy ilyen nap-időszak (szar idő is van...) , ha lesz más tünet, vidd orvoshoz.

2010. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet a foga jön ha nyálkás a kakija. Hogy hogy csak tápszert eszik? Bébi étel vagy hasonlók?
2010. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak gyümit eszik még.. délután adtam neki alma-banán pürét...lehet attól lett ilyen a kakija?
2010. márc. 26. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól mert ez a két gyümi éppen megfogja a kakiját!
2010. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 napig alig evett a baba és el is vittem orvoshoz.Azt mondta doktor néni nics semmi gond, ahogy előfordul néha, hogy jóval többet eszik az megszokottnál előfordul az is, hogy kevesebbet.Esetleg ilyenkor szoktak fülgyulladásra gondolni,és akkor azért nem eszik mert nyeléskor fáj neki.
2010. márc. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!