Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek? Többi lent

Mi tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szörnyü görcsös éjszakán vagyunk tul. Éjszaka 2 órától reggel fél 7 ig orditás. 2x elaludt de ahogy jött a görcs orditás pedig az ölembe is aludt. Fogalmam sincs mitől. Este fürdés után evett böfi és elaludt. Fél 10 evett.

Szóval reggel fél 7 fele kezdett engedni a görcs,azelőtt szélviz tornáztatás semmi nem volt jó(görcsoldóm nem volt ithon, eddig nem volt ilyen). 7 kor akartam adni neki enni de előbb teát adtam láttam iszik jön a tej, csak játszott, én meg buta fejemmel csak adtam neki és sugárhányás. 7:30 fele bealudt és már lassan 12 órája nem evett. Ugye nem lessz semmi baja?. Éjszaka próbáltam legalább teát adni, de ahogya szájába tettem a cumis üveget orditott.

4 és fél hónapos kis fickó 😐


2016. jan. 16. 09:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Keltsem fel enni? S valami jó görcsoldót tudtok ajánlani ilyen vészhelyzetekre?
2016. jan. 16. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább dokihoz vidd el. 12 órája nem evett??? Nem ivott??? Sugárhányás?... azonnal doki ,már nem olyan pici baba h ogy a hasa csak úgy simán fájjon! Vidd dokihoz! Hasa nem kemény? Fiamnak 4 hónaposan volt invaginatio-ja. Remélem náltok nincs ekkora gond!
2016. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondanál nekem erről ami volt a fiadnak?
2016. jan. 16. 12:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Amugy azért nem evett mert egész éjjel fájt a hasa s mikor meg elmúlott akkor fáradt volt. 11kor kelt és megette az adagját s kacag azóta aludt is egy fél órát
2016. jan. 16. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán nincs nagy gond. Invaginatio egyfajta bélcsavarodáshoz hasonló. A bele kokárdához hasonlóan egymásba csúsztak. Iszonyat fájdalmai voltak amit az idegrencere úgy próbált eltürni hogy olyan lett az egész gyerek mint egy rongybaba. Ébren volt de nem az igazi. A hasa deszkakemény volt. A kórházban szélcsövet dugtak neki fel a fenekébe ahonnan málnazselé szerű széklet ürült. Rohammentő vitt szegedre a gyermekklinikára. Ott cirka 4 órás szenvedés után sikerült műtét nélkül kiugrasztani az egymásba csúszott bélszakaszt. A fenekén keresztülnfelvezettek egy csövet és vizet nyomtak bele mitől a helyére ugrott minden. Nem volt különösebb előjele. Aznap napközben nyügösebb volt, estére lett bágyadt és kemény a hasa. A kórházban sugárba hányt. Nagyon ritka dolog de előfordul. M

Nem tudják mitől alakul ki.8 hónapos koráig kinövi a hajlamot . Nagyondurva volt átélni nem szeretném senkinek sem, ezért ha bármi nem megszokott egy kisbabánal inkább lássa doki!

2016. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!