Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEDATIF PC-t, hogy adagoljam...

SEDATIF PC-t, hogy adagoljam 1 éves babámnak?

Figyelt kérdés

Mennyit naponta és meddig?

Elötte és utána 1/2 órával inni és enni nem szabad?

Aki adja a babájának leírna Nekem mindent?


2010. márc. 27. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az a SEDATIF-PC?
2010. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam a gyereknek de anyukám gyógyszerész és megkérdeztem neked. 14 éves kor alatt 4x1 tabletta nyelv alá téve vagy elszopogatva, babáknál pici vízben feloldva és megitatni. Az utolsó adagot közvetlenül elalvás előtt kell bevenni ha a tüneteket enyhülnek folyamatosan lehet csökkenteni a gyakoriságot. Ugyanaz vonatkozik erre mint az összes többi hoemós szerre, előtte és utána fél óráig nem enni, nem inni semmit.
2010. márc. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és 1 hét alatt enyhülni kellene a panaszoknak ha nem akkor orvoshoz kell fordulni (ez az utóbbi csak a szokásos duma).
2010. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Húú, nagyon kedves vagy, hogy megkérdezted Nekem!

Nagyon köszönöm a segítséget!



elsőnek!

Alvászavarok és nyugtalanság, feszültség kezelésére homeopátiás gyógyszer, amit csecsemőknek is lehet adni.

2010. márc. 27. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi használtuk, már 2x csináltunk kúrát. Én is 4X1-et adtam, pici vízben feloldva. Én nem tudtam úgy adagolni, hogy előtte, utána fél órát ne egyen-igyon, nálunk ez max negyed óra volt. Meg lefekvés előtt, fürdés után kapott, de utána még cicizett is.

Fel kell készülni, hogy valóban először erősödnek a tünetek. Én egy dobozzal adtam, ezt azt hiszem olyan 3 hét. Csodát nem tapasztaltam, de közben is sok monden más változott, fog ügyben, stb. és mire elfogyott a doboz tartalma, addigra rendeződött az alvás is.

2010. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia

én azért adam a babámnak, mert éjjel sokszor kelt

én csak este adtam egyet neki, pici vízben feloldva, műanyag kanállal, műanyag kis kupakban, mert fémmel nem érintkezhet.

utána és előtte legalább 20 percig nem evett és ivott.

kb. 4 hónapig minden este adtam.

valószínű most is el kell majd kezdenem, de most már 1,5 éves, tehát szopogatni fogja.

nálunk csodát tett.

2010. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

Én most műanyag gyógyszeradagolóba összatörtem pici víz rá és felszívtam a Nurofen adagolóba!

Igen számítok rá, hogy erősödni fognak a tünetek, de hátha ez most bejön, már egy csomó mindent próbáltam!

Éjszaka még sokszor felébred a babám!


Utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mennyi idő alatt javúlt az alvás a Te babádnál?

2010. márc. 27. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:

10 nap szedés után. egyik napról a másikra átaludta

a nappali alvása is jobb lett.

2010. márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem Nekünk is beválik!

Köszönöm mégegyszer!!

2010. márc. 27. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!