Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha mindig rosszul jön ki az...

Ha mindig rosszul jön ki az esti utolsó evése a babának akkor mi a jobb mód szerintetek hogy lefekvés előtt még egyen egyet? :

Figyelt kérdés

6-7 körülre szokott kijönni egy szoptatás és utána 8kor szoktam még megszoptatni mielőtt lefekszik nem sokkal később. Szerintetek ez jó? Vagy így nem eszik akkor eleget?

Vagy azt kéne csinálni hogy akkor egész nap kicsit gyakrabban etetni, hogy távolabb kerüljön az utsó evés az utolsó előttitől. Csak akkor meg egész nap úgy eszik hogy nem halál éhes épp.

Vagy ezen nem is érdemes problémázni mert úgyis eleget eszik?


2016. jan. 17. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne problemazz ezen :) Plane ne ha jo igy a gyereknek es alszik! Amugy nalunk is igy volt..furdes utan evett meg alvas elott amennyi jol esett neki cicizett!
2016. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ment ez így igaz nem sokáig, a fürdést-lefekvést inkább az alvásához viszonyítottam, én is 8-kor etetem utoljára. Érdekes, szerintem max 1-2 hét volt és valahogy az este fél 7-7 körüli evés 5-fél 6 lett. :D Szerintem nem érdemes parázni ezen.
2016. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hétről hétre folyton változhat. Amíg jól alszik és a súlygyarapodás is rendben van, addig nincs gond.
2016. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem alszik jól de nem hiszem igazából hogy emiatt...
2016. jan. 18. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Nekem 6 hetes lesz holnap a kislányom, mostanában egész szép napirendünk van. Este fél 7-7 körül fürdik, utána szopizik, aztán picit alszik, vagy van amikor nem is alszik, van neki itt egy hosszabb ébrenlét, és olyan 8-fél 9 körül eszik megint, és 90%-ban ezután már csak 3 óra felé kel fel. Aztán meg olyan 7 körül, és innentől kezdve 2-3 óránként eszik napközben. Nekem nem esik nehezemre megszoptatni akár 2 óránként is, legalább éjszaka alszik. :)

2016. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát az enyém hat hónapos és soha ilyen szépen nem aludt még mint a tiéd. És sajnos nem attól függ hogy mennyit etetem az adott nap. Gondolhatod, próbáltam már mindent.

De azért az talán nem mindegy hogy éhesen eszik-e lefekvés előtt vagy csak szopogat-e. De fene tudja, egyelőre mindegynek látszik minden de minden.

2016. jan. 18. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Óóó azt hittem még neked is csak pár hetes. :(

Szerintem sajnos ezen tényleg nem lehet változtatni, úgy esznek, ahogy nekik kényelmes. Nekem pl. most is 2 óránként kér enni, este meg remélem, hogy megint sokat alszik. Szerintem ő nappal feltankol, éjjel meg kibírja. Szoktam is neki mondani, amikor már nagyon éhes éppen 2 óra után, hogy bezzeg éjjel kibírod órákig evés nélkül. :)

2016. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!