Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb ha lefekves...

Melyik a jobb ha lefekves elott kazeint iszok vagy ha reggel egy gyors felszivodasu tejsavot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A napi össz fehérjebevitel legyen meg. Az általad felvázolt két lehetőség nem befolyásol ezen semmit. De azt is teheted, hogy reggel megy tejsavó, este pedig túró. De mehet este hús is, nem leszel ezzel sem hátrányban.
2014. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Este ugye nem kelsz fel 3 ornánkėnt enni.

Egyėrtelmü,hogy a kazein.


Reggel pedig a tejsavo.

2014. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De pont ezért kérdezi, mert nem akar mindkettőt venni. Nyilván úgy lenne jó, ahogy te is írtad.
2014. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én általában éhségérzet alapján döntök (de céltudatos vagyok!), ha estére nem túró/sajt megy, akkor éjszaka felébredek és kirámolom a hűtőt :D Reggel meg jóllakok a rántottámmal, szóval én az esti kazeint választanám, de persze egyik sem nélkülözhetetlen a fejlődésedhez.
2014. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy natur joghurtba bele öntöd a tejsavódat + raksz hozzá kis túrót, meg vmi kis aromát ha szereted az ízeket és kb egy lassú felszívódású proteint kapsz ami ha ügyes vagy még kva finam is. :D
2014. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!