Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kukorica darát hogy kell...

Kukorica darát hogy kell megfőzni és mennyit ha a babám kb 130 grammokat eszik? És mivel lehet keverni? 7 hós a babám.

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
adhatod "tejbegrízként", v gyümölcsbe is teheted. szerintem neki 100 mili vízbe elég 1 evőkanállal. rendesen főzd meg, mintha gríz lenne.
2010. márc. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha nem jutna eszembe kukoricadarát adni a picinek.Ez elég "nyögvenyelős " étel. Azért szoktak rá túrót,tejfölt,hagymás zsírt tenni.De csak tejben főzd meg,mert vízzel nagyon rossz lesz.
2010. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposnak hogy főzné tejben???? én tini fogyókúrás rohamaimban sokszor ettem, és vízben főztem, teljesen normális íze volt, pont mint a búzadarának. mitől nyögvenyelős? nincs semmi baj vele. egészségesebb mint a búzából készült.
2010. márc. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
7 hónaposnak is lehet tejben főzni.
2010. márc. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, nem lehet, mert akkor azt meg is eszi. és 1 éves kor alatt nem ajánlott tejet adni 1 babának.
2010. márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy nyögve nyelős étel. Nem is azért adoom mert nem tellik másra,hanem mert egészségesebb nemélyik tejpépnél főleg gyümölccsel keverve. És bio kukorica daráról van szó ami végképp nem olcsó.Sót most vettem holle bio búzadarát,hárommag kását is. ezeket adom a tejpépek helyett,ezek legalább egészségesek.!

Köszönöm az érdemleges válaszokat,a 67%-os kivételével. Tejet eszembe nem jutna adni a babámnak.

2010. márc. 28. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Vízben szoktam főzni, 7 hónapos korától.

Annyi, hogy hígabbra készítem, vagy ha nagyon sűrű, akkor vmilyen gyümölcslével (általában barackkal) hígítom.

Amúgy banánnal szoktam adni, mert meggyel rém rossz volt, almával inkább a rizs finom.

Sajnos a mennyiségeket nem tudom, én ránézésre készítem, ami megmarad, az jó lesz nekem cukorral és kakaóval vacsorára.

2010. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!