Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha estére nem lenne elegendő...

Ha estére nem lenne elegendő a tej akkor elégedetlenkedne, nem? Vagy van olyan hogy nem elég tápláló, laktató a tej és azért kel?

Figyelt kérdés
6 hónapos és nagyon sokszor kel. És olykor azt hiszem hogy éhségtől olykor meg lehetetlennek tartom, de persze hátha..
2016. jan. 25. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
9%

6 hónaposan már nem elég csak a tej, ezért is kell elkezdeni a hozzátáplálást ;)

a tej minősége nem lesz rosszabb, csak ahogy fejlődik, úgy változik az igénye. próbáld ki, hogy fürdés előtt adsz neki tejpépet vagy silacot, majd fürdés után, mikor fekteted, ugyanúgy megszoptatod. ettől lehet jobban fog aludni :)

2016. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak ilyen,.. az én fiam 4,5 éves, és még most is minden éjjel felkel. 1,5 éves koráig szopott éjjel, utána abbahagytam a szoptatást, mert nem bírtam tovább az éjszakázást. Azóta nem eszik-iszik éjjel, csak átjön, és bebújik , rossz alvó egyszerűen.
2016. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igenigen, hozzá van táplálva.
2016. jan. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!