Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha a babám nagyon...

Normális, ha a babám nagyon keveset eszik hét és fél hónaposan?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam még most is max. 125 ml tápszert iszik meg egy alkalommal, ebédre pedig maximum egy fél üveg bébiételt + 50 ml tápszert. Előfordul az is, főleg reggel, hogy csak 75 ml-t hajlandó megenni. Igaz nem 5-ször, hanem 6-szor eszik egy nap. Meg kellene mutatnom gyerekorvosnak, vagy ez így akár normális is lehet.
2008. szept. 17. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

nem lehet,h jön a foga?-néha az én jó evő fiacskám is húzódozik.ha tartósan van ez,azért kérdezd meg a dokit,mert nem válogatásról van szó.lehet,h ő egy kisebb étvágyú baba.én bölcsiben voltam annyi kiló,mint most a 9hónapos fiam.próbáld kitapasztalni ,van-e kedvence.

sok kikert

2008. szept. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én irigykedek. A kislányom 8 hónapos múlt, kb 7,5-8 deci tápszert eszik egy nap. Sajna mást el sem fogad. Azóta eszik keveset, mióta hirtelen elment a tejem(betegség miatt 5 nap alatt) Annyira várom, hogy elfogadjon valami pépeset :( Már másfél hónapja alig hízott, össz 10 dekát. Szóval nem csak te vagy így. Úgy gondolom, hogy amíg jó a kedve, erős van energiája, addig nagy gond nem lehet.
2008. szept. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!