Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes, hozzátáplált babát...

Anyatejes, hozzátáplált babát evések közt kínálgattok vízzel? Vagy bőven elég evés után megkínálni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2016. jan. 29. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Gondolim te is kiprobaltad a kinalgatast. Ivott? Ha igen, akkor igenyli, ha kevesbe, akkor kevesbe :-)
2016. jan. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát még nem próbáltam ki mert még evés után sem iszik igazán. Pohárból próbálom megitatni ami elég új neki. Meg fintorg a vízre.
2016. jan. 29. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Kínálgasd evés után és étkezések között is. Nálunk szegény nagyon megszenvedte az egyre keményedő székletet, a végén már sírt is kakiláskor. Akkor lettem szigorúbb és kínálgattam többször vízzel. Keveset ivott, nem értette, miért kínálgwtom, de néhány korty is számít. Nálunk az almás babaital segített. Egy-két napig azt adtam víz helyett, jobban is tetszett neki. Utána már a vizet is megitta. Kínálgasd.
2016. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Bár mondom, még szoptatom is bőven. Kétszer eszik rendeset de még azok után is szopik. De kínálgatom.
2016. jan. 29. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
En is szoptattam es szoptatom a mai napig is. Akkor meg boven az anyatej volt a fo fogas, inkabb csak kostoltatas volt, nem hozzataplalas. A szilard miatt mar nem eleg a tej.
2016. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!