Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket hetes ujszulottem mindig...

Ket hetes ujszulottem mindig ejszaja van fent, a nappalokat az eves, furdes, pelenkazas kivetelevel atalussza, ejjel viszont 2 szopi kozott utana is picit meg, osszesen kb 3-4 orat fent van. Tudok rajta valtoztatni?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem hogy ebren toltott orak nappakra essenek. Az is kerdesem, hogy az ebren totott orakat vegig sirja, ugyanugy nem ehes, tisztaba van teve stb.
2016. jan. 29. 04:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Szoval, mi lehet az oka h amikor fent van, vegig sir?
2016. jan. 29. 04:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak a tapasztalatomat tudom leírni. Ez a része, amit írsz teljesen normális, hogy éjjel és nappal cserélődik még.

Azt tudod csinálni egyelőre csak, hogy éjszaka nem kapcsolsz villanyt és ha nem kakis, vagy nincs nagyon megtelve a pelusa, akkor nem cseréled ki neki. Enni kap és altatás - akár magadra téve, előre hátra dölöngélve, akár a kiságyba visszatéve, ahogy nem sír - most még tök mindegy, hogy hogyan, csak visszaaludjon.

Nekem ezek több gyereknél is beváltak, mondjuk egyik sem volt nehéz eset babának, 1 hónaposan aludtak már éjjel 8-10 órát, de az eleje náluk is ilyen volt, amit írtál.


A sírást nem tudom, a hasfájós rész, ha lesz, akkro kb. mostanában fog kezdődni. A sírás lehet attól is, hogy éhes, nem eszik eleget, nem elég tápláló a tejed neki stb. Vagy attól is, hogy pukis, nem tudja emészteni még a tejcukrot. MAjd ki kell találnod, miért sír. Általában azért szoktak, mert éhesek, vagy emésztés, vagy nem tud még elaludni magától és kínlódik.

2016. jan. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájós vagy bármi miatt nem tud visszaaludni és ezért sír. Az enyém 4 hónapos és még mindig sir ha álmos de nem tud elaludni általában pukik miatt de egyre ritkább már, pár hetesen volt nem egy ilyen eset sajnos.
2016. jan. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!