Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumis lázmérőről szeretnék...

Cumis lázmérőről szeretnék véleményeket?

Figyelt kérdés
8 hós a babám érdemes neki ilyet venni?illetve milyen márkájút?
2010. márc. 28. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem váltbe. Ha lázas a baba,alapból nyugtalan,sírósabb.Teehát nálunk amig sírás közben mér 36,1-et,addig popóba volt 38.9.
2010. márc. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg kicsi volt, hibátlan volt a cumis, de amióta nő, azóta csak játszik vele, nem is használjuk már. (ő is 8 hónapos) Marad a popsi:)

ҝ

2010. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon szeretem. A lányom már egy éves. Igazából akkor hasznos mikor éjjel szeretném megmérni a lázát, hogy mennyire megy lefele. Akkor nem kell felkelteni, és popsiba dugni. Én azt még sosem csináltam.
2010. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam nem cumizik,így kiköpi a cumis lázmérőt is.Tudom nem olcsó dolog,de mi fül-lázmérőt vettünk neki,2 mp.alatt megméri neki,nem fáj,éjjel is működik alvás közben.Nem volt szívem a popojába mérni.De tényleg nem olcsó sajnos,de nagyon tudom ajánlani.
2010. márc. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak abban az esetben ajánlom, ha babád szereti a cumit. Az enyém kb 6 hetes koráig cumizott- 5 hetesen vettünk egy cumis lázmérőt. Képtelenség vele megmérni a lázát. Én egy sima lázmérővel mérem a hóna alatt, mint egy igazi felnőttnek :) A fülhőmérő valóban nagyon jó- ha mindenképpen valami spécit szeretnél, akkor inkább azt válaszd szerintem is.
2010. márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hónaposan vettem a fiamnak :)Ő most kapott nagyon rá a cumira.Egyébként a hóna alatt mérem,a popsijába nem engedi.De olyan lázas volt,hogy még az is megviselte,hogy a hóna alatt mértem neki.Így vettem egy cumisat és minden gond nélkül mértük neki.Én örülök,hogy megvettem,remélem nem lesz már rá szükség.Ha a babád cumizik,akkor vegyél nyugodtan.
2010. márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!