Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet jól felrakni a...

Hogyan lehet jól felrakni a babának a vizeletgyűjtő zacskót, hogy a pisi benne is maradjon? Tapasztalatok, ötletek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány a babád?

Szerintem fiúra könnyebb. Mi úgy oldottuk meg, hogy próbáltam sokat teáztatni, hogy legyen pisi és utána nem, vagy csak nagyon lazán raktam rá a pelust. Nekünk sikerült már többször is, jól odaragadt.

2010. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13 hós lányomra kellett nemrég ilyet felrakni. Elhasználtam előtte vagy 5 dbot, mire sikerült. Hajnalban ragasztottam rá, előtte szárazra töröltem a puniját (este nem is krémeztem be neki), hogy jobban ragadjon. A zacskót kicsit szétlazitottam, hogy ne legyen annyira lapos. Kapott innivalót, lazán raktam rá vissza a pelust, majd kb fél óra múlva ráfektettem a pelenkázóra, kitakartam, vártam, és nemsokára pisilt (közben szoritottam rá a zacsi végét, hogy több menjen bele, igy is kifolyt a pisi fele). Szal volt bénázás, de igy sikerült.
2010. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislány, vagy kisfiú? Ha kisfiú, akkor könnyebb, mert odateszed a combjai közé, belelógatod a kukiját és pisilhet. Ha kislány, kicsit nehezebb a puncijához.
2010. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lány, akkor a gáthoz kell ragasztani az alsó részét. Ha picit függőleges irányban meghajlítod, jobban rá tudod illeszteni a dombocskákra. Ha fiú, akkor passz...
2010. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez miért kell?

én még csak 2 hónap múlva fogok szülni, bocsi hogy csak így belekérdezek!

2010. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én úgy csináltam, hogy reggeli 1. pisi kellett. Szopi után ki vettem a pelust, felragasztottam úgy, hogy a végbélnyílás ne lógjon bele a lyukba. A ragasztást pedig úgy csináltam, hogy felül leszedtem egy kicsit a védőfóliát, felragasztottam, odasimogattam, hogy rendesen odaragadjon, aztán húztam tovább lefelé a védőfóliát, közben simogattam oda, meg a kis combhusit is kihúztam, hogy az se legyen útban, ne csorogjon ott se ki a pisi. Amikor ez megvolt, akkor textilpelust raktam oda, mert a doki azt mondta, hogy nem szabad bepelenkázni. de az én babám a reggeli után szokott trottyantani, nem akartam, hogy minden tiszta kaki legyen. Fél óra múlva jött is minden. De egy csepp pisi sem veszett kárba. :-D

ha erzékeny bőrű a babád, a ragasztás helyét majd kend be neki vmivel, mert nekünk a ragasztótól kipirosodott a bőre.

Sok sikert!

Majd írd meg, hogy sikerült.

*A*

2010. márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Te sem írtad, hogy kislány, vagy kisfiú a babád!
2010. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát szerencsére második próbálkozásra sikerült, reggel raktam fel. Nekem kislányom van, tényleg így nehezebb felrakni,mert nem is tudom hogy hova kell pontosan,ha hála istennek, másodikra majdnem félig pisilte,még jó hogy nem éjszakára raktam fel,mert akkor tele lett volna.

Üdv

Köszi a segítséget csajok. Szép napot mindenkinek :)

2010. márc. 30. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!