Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha berakom a 7 hónapos lányom...

Ha berakom a 7 hónapos lányom a babycompba, a folyamatos mozgástól állandóan kifolyik a pisi a pelusából, de másképp jó szuperálnak a mi általunk használt pelenkák. Másnál vannak ilyen tapasztalatok? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Igazából nem a kérdésre válaszolok: a komp használata nem hasznos a babának. Lásd, még a pelus is kifolyik ;). A babának négykézláb jó, ha majd magától feláll, akkor az lesz a jó neki, szabadon, segítség nélkül - így tanulja meg jól uralni és irányítani a testét, a mozgását.

Persze, te tudod.

2009. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
szerintem is vedd kis a compból, akkor a pelusból sem folyik ki a pisi, és a gyereket is megkíméled a deformált lábaktól és még kitudja mitől...
2009. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor most elmondanám, hogy én is ebben tanultam meg állni, és nem ez volt a kérdésem, hogy hasznos e neki, ha meg nem a kérdésre válaszoltok, akkor inkább tartsátok meg a véleményetek! KÖszi!
2009. júl. 29. 14:52
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Pedig még ezekből is lejön a válasz - vedd ki a gyereket a kompból és nem fog átfolyni a pelenka. Ezt lehet tenni.
2009. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen igaza van a kérdezőnek! Ha nem a kérdésre válaszoltok akkor NE írjatok! Nekem is használt a fiam kompot, de nem vettem észre hogy kifolyt volna a pisi. Úgyhogy nem tudom, hogy nálatok miért lehet. Még annyi, hogy az én fiam is abban tanult meg állni és nagyon hamar el is indult önállóan. Szerintem nagyon jó találmány mi nagyon szerettük és fiam is élvezte a bennelétet. A sok könyvből nevelő "okos mindentudó" anyukákra pedig nem kell adni. Ha valamit olvasnak akkor az már úgy van.-szerintük.
2009. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
persze nem próbálták, de még a levegőtől is óvják őket..na, valamit csak kitalálunk rá..
2009. júl. 29. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyankor adjál rá nadrágpelenkát.
2009. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A küszöbön hogy megy át a gyerek?
2009. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek menne át a küszöbön? Meg különben is nálunk mondjuk nincs is küszöb.
2009. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, gyakorlatilag egy használható választ kaptam a sokból..
2009. júl. 30. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!