Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és félhonapos kisfiam...

4 és félhonapos kisfiam szemszine kek. Meddig valtozhat meg? Igaz, hogy fel éves kor után már nem igazan?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom akár 2 éves korig is változhat de 6 hónapos korig általában változik, ha nem marad kék. De esély van rá ezután is.

Én is kíváncsi vagyok milyen lesz, 4 hónapos, nekem kék szemem van, az apjának zöldesbarna, neki egyelőre kék.

2016. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk pont forditva apunak kèk, nekem meg zold 😊 esetleg van kep a pici szemerol?
2016. febr. 2. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Evekig meg valtozhat
2016. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam igazi kameleon. :)

Nekem barna hajam, zoldesbarna szemem van, ferjem fekete haju, es kek szemu, mindkettonknek gondor haja.

Mikor megszuletett a gyerek, fekete haja, fekete szeme volt.

Mikor hazahoztuk, fekete haj, sotetkek szeme volt.

Kihullott a babahaj, tejfolszoke, tok egyenes haja volt, majd ez a haj kezdett gondorodni, sotetedni. Ovodaban vilagoszoke, gondor hajjal ment, (nagyon gondor 😃). A szeme az evek alatt egyre vilagosabb lett, most iskolas, barna hullamos hajjal, csak a vege kunkorodik, a szeme pedig a kek a zold es szurke kevereke, attol fugg, h milyen szogbol nezed, es milyen feny van. Kivancsi vagyok, h mi lesz meg. :)

2016. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!