Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyitölcsért mikortól adtatok...

Fagyitölcsért mikortól adtatok a babátok kezébe? És fagyit, persze csak kevéskét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tölcsért már hamar adhatsz neki, ha szeret csámcsogni. Nem lesz baja tőle. Mi néha be is mártottuk egy kis fagyiba az íze miatt. Nem lett baja tőle.
2010. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kb egy éves lehetett, mikor nyár volt...Sosem aggódtam, hogy összekeni magát csokival ilyenek. Egy gombócot pont addig majszolt míg én 3at. Nem lesz baja a torkának, mert felmelegszik annyira a szájában hogy letudja nyelni, de ha túl sokat vett be akkor úgyis kiköpi.
2010. márc. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fagyitölcsért tavaly nyáron, kb 7 hónapos volt.

Fagyit csak idén nyáron fog bele kapni.

Ja, és már akkor észrevette, hogy az övé üres, a mienk nem.:)

2010. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

10 hónapos a lányom és eszembe jutott, h ilyen szép időben fagyizni kéne, de ha ő nem kap akkor megsértődik, ezért is kérdeztem, h mikortól lehet, de akkor adok neki, picike fagyival. :)

2010. márc. 29. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatsz neki tavaly ilyenkor nyáron 5 hós volt én akkor picit kostoltattam vele(fagyit is) idén már kap egy gombit bele
2010. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!