Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A naponta 3-8-ig tartó sírás...

A naponta 3-8-ig tartó sírás feltétlen hasfájásra utal? Infacol használ rá? Minden szopi előtt kell adni, ugye? 2 hetes baba

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia1 En adtam a kisfiamnak minden etkezes elott, es sokat segitett. Es igen minden etkezes elott kell neki adni. Az enyem nagyon cuki volt, mar tatotta a szajat, hogy adjam neki :)
2010. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 7 hetes es mi is 2-3 hetes kora ota szenvedunk a hasfajastol. Infacol sokat segitett/segit. Minden etkezes elott egy pipettanyit kell a szajaba nyomni. Mindenkeppen probald ki.
2010. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos , hogy segít. gyereke válogatja, nekünk nem vált be, szerintem a gyerekorvos által felírt görcsoldó sokkal jobb és olcsóbb is(kb. 200 ft), ill az espumisan is jobb.
2010. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na majd most jön a sok okoskodó anyuka,de tuti a hasa fáj?Nem lehet,hogy melege van vagy fázik .Az én babám rendkívül hasfájós volt,olyannyira,hogy mivel semmi nem vált be nála kórházba utalták.Ott elmondta nekem a gyerekorvos(mivel a babámnál későn kezdődött a hasfájás viszonylag és én azt hittem már nem is lehet az),hogy az hogy a baba pocija fáj 5-6 hetes korban kezdődik.Elmondta azt is miért,de ha van időm később visszajövök és leírom.
2010. márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Nagyon örülnék, ha leírnád, akár emailben (privátban) is. Kíváncsi vagyok!! Köszi! :)
2010. márc. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!