Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időt tölt hason a...

Mennyi időt tölt hason a babátok? 4-5 hónaposan? Az enyém utálja, de mennyit erőltessem naponta, hogy hason legyen?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha utálja, rakd sokszor kevés időre hasra.
2011. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát keveset, mert szintén nem szerette, de idövel megváltozott, igaza van az elsö válaszolónak, próbáld többször kis idöre.
2011. okt. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbálom, minden evés után 1 órával, mert sajnos nagyon bukós -lehet ezért is utálja, mert mindig kijön neki vmi- de kb. mennyit kellene neki így tölteni egy nap?

Alkalmanként kb. 5 percet van el, aztán nyöszörgés -ezt még kivárom, aztán ordítás -na ilyenkor rögtön felveszem és megdicsérem milyen ügyes, erős és kitartó volt :)

2011. okt. 31. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

én babám 4-5 hónaposan annyit volt hason amennyit ébren volt, leszámítva persze az evést, pelusozást.

nem volt 5 hónapos mikor már kúszott :)

2011. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is evés után kábé 1 órával teszem hasra a kisfiamat, ő sem bírja tovább 5-10 percnél, mert 5 perc után vagy sír, vagy elalszik, de újabban csak az öklét rágcsálja hasalva...múlt héten volt 4 hónapos
2011. okt. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5hós a kicsim és szintén utálja,én nem erőltetem!Az első fiam ilyenkor már kuszott
2011. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!