Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettetek mostanában csúszdates...

Vettetek mostanában csúszdatestet? 2,4méteres vagy3m-s csúszdát keresek. Rendelnéék netrőlő vagy pesten és pest megyében üzlet is érdekelne? Hol a legolcsóbb? milyet é rdemes venni, ami bírja az időjárás viszonttagságait?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi pont pénteken vettünk. De ott sajnos nem volt, csak egy. Én ezt az expressz.hu-n találtam. (új) 16.000 Ft-ba került. Volt még több hirdetés is . Ezen kívül még láttam még egy halom csúszdát Érden egy kertészetben, még ott akartuk megkérdezni, hogy mennyi, de végül megvettük , nem jutottunk el oda.
2010. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ezt vettük, nagyon jó, és még hamarabb megérkezett, mint vártuk. UV álló

2010. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azt néztem ki amit az utolsó válaszoló belinkelt. Drága a szállítási díja, de még így is olcsóbb, mint bárhol!
2010. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló:ezt már néztük,csak nem merjük megvenni,mert nem olyan öblös és hullámos is.jó ez a fajta?nem esik ki belőle a gyerek?jól csúszik?
2010. márc. 29. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:
igen,a szállítása nagyon húzós.össze kellene fogni többen nem?
2010. márc. 29. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nekünk nem ilyen van, csak hasonló, kicsit hosszabb, nagyobb. de nagyon jó az, hogy hullámos, és az oldal perem is bőven elég. szerintem ez jó lehet.
2010. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hááát, mi vagányak voltunk :))) a 21 hós gyerekünknek ezt vettük. Nagyon jól csúszik, de az biztos, hogy ilyen kicsi gyereket fogni kell. Másfél méter magasról indul, nem kevés, de úgy voltunk vele, hogy inkább most megvesszük ezt a nagyot, hiszen tízévesen is fog csúszdázni. Amíg nincs kész a váz, addig úgy tanítjuk csúszdázni, hogy az apja fogja a végét, én ráteszem és apa emeli szép lassan a csúszdát, a gyerek így csak kis sebességgel érkezik.

2010. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is ezt néztük ki, és fogunk is rendelni, már 2db-ot az tutti.:)

[link]

2010. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!